Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Про зміну транспортного перевізника ПП «Багіра» на маршруті 10 та 10-а, що обслуговує мікрорайон «Калічанка»

Змінити перевізника ПП «Багіра» у зв‘язку з :
1. Відсутністю заявленої кількості транспортних засобів на маршруті.
2. Регулярним порушенням графіків маршрутних перевезень (зменшення кількості маршрутів на день).
3. Некоректною роботою GPS-трекерів.
4. Неналежним станом транспортних засобів.
5. Відсутністю покращення умов перевезення після штрафних санкцій.
6. Неадекватною поведінкою перевізника.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Розглянувши Вашу електронну петицію № 58 «Про зміну транспортного перевізника ПП «Багіра» на маршруті 10 та 10-а, що обслуговує мікрорайон «Калічанка» від 23.11.2022 р., яка набрала 254 голоси, повідомляємо наступне.
Зазначена електронна петиція розглядалась 26.12.2022 р. під : головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Ігоря Крохмаля, за участі заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Євгенія Маховікова та Юрія Лесюка, директора ПП «Багіра» Павліни Храпчинської та представників виконавчих органів міської ради, а саме: юридичного управління і департаменту транспорту та окремих питань комунального господарства. Вас було запрошено для участі у розгляді електронної петиції, однак Ви не з'явилися.
За результатами попереднього розгляду даної електронної петиції було розроблено проект рішення виконавчого комітету Чернівецької міської ради.


19.01.2023
Шановна Інно Ігорівно!
Розглянувши Вашу електронну петицію № 58 «Про зміну транспортного перевізника ПП «Багіра» на маршруті 10 та 10-а, що обслуговує мікрорайон «Калічанка» від 23.1 1.2022 р., яка набрала 254 голоси, повідомляємо наступне.
Попередній розгляд зазначеної електронної петиції відбувся 26.12.2022р. під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Ігоря Крохмаля, за участі заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Євгенія Маховікова та Юрія Лесюка, директора ПП «Багіра» Павліни Храпчинської та представників виконавчих органів міської ради, а саме: юридичного управління і департаменту транспорту та окремих питань комунального господарства. Вас було запрошено для участі у розгляді електронної петиції, однак Ви не з'явилися.
За результатами попереднього розгляду відповідної електронної петиції було підготовлено проект рішення виконавчого комітету Чернівецької міської ради, про що Вас було повідомлено листом від 02.01.2023 р. № КО-59/01/10-10-е.
На черговому засіданні виконавчого комітету Чернівецької міської ради, яке відбулося 11.01.2023 р., було прийнято рішення виконавчого комітету № 13/1 «Про розгляд електронної петиції Інни Гулін № 58 «Про зміну транспортного перевізника ПП «Багіра» на маршруті 10 та 10-а, що обслуговує мікрорайон «Калічанка». Виконавчим комітетом Чернівецької міської ради було вирішено взяти до відома електронну петицію № 58 «Про зміну транспортного перевізника ПП «Багіра» на маршруті 10 та 10-а, що обслуговує мікрорайон «Калічанка».
Рішення виконавчого комітету міської ради від 11.01.2023 р. №13/1 оприлюднено на офіційному вебпорталі міської ради.

СКАНКОПІЯ РІШЕННЯ СЕСІЇ В ДОДАТКУ
Додаток до рішення

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Петицію підписали 254 особи з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Гулін Інна Ігорівна

Початок збору підписів:

23 листопада 2022 р.

Відповідь дана:

3 січня 2023 р.