Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Ремонт міжбудинкового проїзду

Частина проїзду між нашими будинками років 5 тому була облаштована гарною та міцною бруківкою, однак лише частково залишивши два крайні під’їзди з невідомих причин, поза увагою. Вказана територія 5-го та 6-го під’їздів, ще за «часів та часів» перебуває у вкрай жахливому стані.
Додатково до такого стану, за останні роки щоразу після дощу, двір перетворюється на суцільне болотне «місево», через відсутність водовідведення та потоків річок з інших дворів, калюжі та болото утримується тижнями. А це сморід та бактерії.
Через такій стан, в кінці будинку біля 5 - 6-го під’їзду збирається вода, яка його омиває знизу вже декілька років та неозброєним оком видно тріщини на стіні будинку, які щомісяця збільшуються. А це не може не турбувати, так як невідомо в який момент будинок рухне.
Не меншою за розмір калюжа також утворена у нашому дворі сміттєвозом, водій якого обравши зручний для розвороту заїзд, щодня своєю вагою збільшує яму, під якою до речі проходять міські комунікації.
Просимо вас посприяти у вирішенні питання щодо благоустрою вищезазначеної території, оскільки проживати в таких умовах неможливо.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановний Володимире Дмитровичу!
Електронна петиція № 63 з приводу благоустрою міжбудинкового проїзду по вул. В.Комарова 19/21 (5-6 під'їзди) (незадовільний стан), що набрала 253 голоси, була попередньо розглянута працівниками департаменту інфраструктури та благоустрою міської ради за участю представників автора електронної петиції Юрія Сергія Олександровича та Юрія Едуарда Олександровича.
Було проінформовано, що виготовлення кошторисної документації та виконання самих робіт із капітального ремонту міжбудинкового проїзду (прибудинкової території) з урахуванням поверхневого водовідведення на вул. В.Комарова, 19/21 (4-6 під'їзди) та міжбудинкового проїзду від ДНЗ № 35 на вул. В.Комарова,256 та вздовж торця ліцею № 17 на вул. Південно- Кільцевій,7б розглядатиметься в цьому році при наявності фінансування з бюджету Чернівецької міської територіальної громади на вищевказані об'єкти.
Вирішено рекомендувати міській раді петицію підтримати.
На виконання протокольного рішення Чернівецької міської ради від 02.02.2017р. № 312/21 «Про розгляд електронних петицій» департаментом інфраструктури та благоустрою міської ради буде підготовлений проект рішення міської ради для розгляду на черговому сесійному засіданні міської ради.
Про дату та час розгляду петиції на сесії міської ради Вас буде повідомлено додатково.

09.02.2023 р.
Шановний Володимире Дмитровичу!
В доповнення до листа виконавчого комітету міської ради від 13.0112023р. № КО-61/0І/І0-І0-е щодо електронної петиції № 63 від 30.12.2022р. про ремонт міжбудинкового проїзду на вул.В.Комарова, 19/21 (5-6 під'їзди), інформуємо про наступне.
На розгляд чергової сесії міської ради, яка запланована на лютий 2023 року оприлюднено 27.01.2023 проект рішення «Про розгляд електронної петиції № 63 Володимира Тодераша щодо ремонту міжбудинкового проїзду на вул. Комарова Володимира, 19/21 (5-6 під'їзди)», в якому повністю підтримана Ваша позиція, як автора петиції.
Про прийняте рішення міської ради Вас буде проінформовано додатково.


20.03.2023
Шановний Володимире Дмитровичу!
Додатково повідомляємо, що Чернівецька міська рада рішенням від 23.02.2023 р. № 1099, вирішила електронну петицію № 63 щодо ремонту міжбудинкового проїзду на вул.В.Комарова, 19/21 (5-6 під'їзди) підтримати.
Також інформуємо, що можливість виконання робіт із капітального ремонту міжбудинкового проїзду від закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 35 «Веснянка» на вул. В.Комарова, 25-Б вздовж торця Чернівецького ліцею № 17 «Успіх» на вул. Південно-Кільцевій, 7-Б та міжбудинкового проїзду на вул. В.Комарова, 19/21 (5-6 під'їзди) буде розглядатись в цьому році при наявності фінансування з бюджету Чернівецької міської територіальної громади на даний об'єкт.

СКАНКОПІЯ РІШЕННЯ СЕСІЇ У ДОДАТКУ



20.03.2024
Шановний Володимире Дмитровичу!
Додатково повідомляємо, що наразі ФОП Шустров В.М. виготовлено кошторисну документацію та отримано позитивний експертний висновок по об'єкту: «Капітальний ремонт міжбудинкового проїзду на вул. С.Скальда (В. Комарова), 19-21 в м.Чернівці (відновлення елементів благоустрою).
В наступному році у разі наявності, хоча б часткового фінансування на вищевказаний об'єкт, плануватиметься закупівля самих робіт.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 256 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Тодераш Володимир Дмитрович

Початок збору підписів:

7 грудня 2022 р.

Відповідь дана:

13 січня 2023 р.