Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Капітальний ремонт проїзду по вулиці Полєтаєва до будинку №25

Мешканці будинку №25 по вул. Полєтаєва в місті Чернівці та сусідніх будинків звертаються з проханням здійснити капітальний ремонт міжбудинкового проїзду біля цього будинку (починаючи із заїзду з вул. Полєтаєва).
Міжбудинковий проїзд про який йде мова перебуває в жахливому стані – наявні ями, накопичення води після дощу та відлиги, широкі і глибокі калюжі. Капітальний ремонт, не проводився вже багато років.
Проблема ускладнюється збільшеною за останній час кількістю автомобілів, які хаотично паркуються в дворі, необладнаному під такі цілі, через що знищується трава на «газонах», розноситься болото по всьому двору, створюються перешкоди для пересування та відпочинку дітей та дорослих.
В сусідніх дворах по вул. Полєтаєва зробили чудові прибудинкові проїзди виклавши плиткою (гуртожитки).
Нажаль мешканці двору Полєтаєва 25 не дочекалися ремонту міжбудинкового проїзду. Звертаємося до міської влади з проханням здійснити капітальний ремонт міжбудинкового проїзду разом із тротуарами, парковками для авто біля будинку №25 по вулиці Полєтаєва. Для довговічності та естетичного вигляду пропонуємо розглянути можливість облаштування міжбудинкового проїзду плиткою і освітленням.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановний Володимире Дмитровичу!
Електронна петиція № 06 щодо капітального ремонту проїзду по вулиці Полетаєва до будинку № 25, що набрала 253 голоси, була попередньо розглянута 17.04.2023 р. за участю працівників департаменту інфраструктури та благоустрою міської ради в Вашій та мешканців вищевказаного будинку присутності.
У ході розгляду петиції було обговорено існуючий стан покриття проїзду, дане питання розглядалося ще і в 2020 році. Вас проінформовано, що виконання робіт із капітального ремонту міжбудинкового проїзду на вул. Ф.Полетаєва, 25 (відновлення елементів благоустрою) в м.Чернівці включено в Програму будівництва, реконструкції та капітального ремонту об'єктів житлово-комунального господарства в м. Чернівцях на 2017-2025 роки «Комфортне місто», зі змінами.
Через недостатність фінансового ресурсу бюджету громади, при наявності додаткового фінансування на капітальний ремонт міжбудинкових проїздів міста, в III—IV" кварталах цього року плануватиметься виготовлення кошторисної документації на капітальний ремонт вищевказаного міжбудинкового проїзду.
Можливість виконання робіт з капітального ремонту міжбудинкового проїзду на вул. Ф.Полетаєва, 25 розглядатиметься в наступному році при наявності фінансування з бюджету громади на даний об'єкт.
Вирішено рекомендувати міській раді петицію підтримати.
На виконання протокольного рішення Чернівецької міської ради від 02.02.2017 р. № 312/21 «Про розгляд електронних петицій» департаментом інфраструктури та благоустрою міської ради буде підготовлений проект рішення міської ради для розгляду на черговому сесійному засіданні міської ради.
Про дату та час розгляду петиції на сесії міської ради Вас буде повідомлено додатково.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 259 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Єреміца Володмир Дмитрович

Початок збору підписів:

27 березня 2023 р.

Відповідь дана:

20 квітня 2023 р.