Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Зберегти та поновити всі договори Чернівецької міської ради з УПЦ. Не приймати жодних рішень, які заборонятимуть діяльність УПЦ в храмах УПЦ на території Чернівецької територіальної громади.Шановний Романе Васильовичу та всі депутати Чернівецької міської ради! Звертаюсь до вас від імені вірян Української Православної Церкви, як вдова Захисника України.

Прошу не втручатися та не приймати жодних рішень, які заборонятимуть діяльність Української Православної Церкви в храмах УПЦ на території Чернівецької територіальної громади. Прошу голосувати за питання, які будуть об'єднувати український народ, зокрема, громаду нашого міста, а не ті, що будуть сіяти між нами ворожість і ненависть. У нас всіх один ворог- і це росія, і всі ті, хто прийшли, щоб забрати нашу землю і знищити наш народ.

Особисто я, як і всі віряни УПЦ, підтримую необхідність розслідування кожного випадку колаборації та притягування до відповідальності згідно з чинним законодавством України, якщо провина людини буде доведена. Однак вважаємо неможливим покладати злочини окремих громадян на всю розгалужену інституцію, якою є УПЦ, і на цій підставі вдаватися до її заборони.

Українська Православна Церква об'єднує людей з різними поглядами, але ми всі бажаємо перемоги нашій країні в цій війні та відновлення її територіальної цілісності. Та шукати зрадників варто не тільки в УПЦ! Їх більше, ніж достатньо, серед інших структур.

Про УПЦ я знаю не з ЗМІ, а знаю з середини. Служба ведеться церковно- слов'янською мовою, а не російською. Священники, яких я знаю, проповідь читають українською мовою. Вони не говорять про політику, і ніколи не закликали йти проти України та українського народу. Ми, віряни УПЦ- українці, які так само любимо свою країну, воюємо, волонтеримо і віддаємо за неї свої життя. УПЦ- це моя церква, церква, де моїй душі добре, тільки тут я можу плакати, стоячи на службі, тут відчуваю благодать і присутність Бога. Але, ніколи не дозволю собі сказати чи подумати, що чиясь віра не така, неправильна. Для мене -
це як різні стежки, головне, щоб вони вели до Бога. Я виросла в родині, де бабусі і дідусі належали до різних релігійних конфесій, і мене навчили поважати кожну. Закликаю вас поважати також і нашу церкву, не змішувати її з політикою. Саме ця церква не дала мені опустити руки в найважчі часи мого життя. В УПЦ хрещена я і мій чоловік, який віддав життя за Україну! В ній ми вінчались і хрестили нашу дитину. Я нізащо не зречусь своєї віри і не перейду в ту церкву, де вчать вибивати двері до храму ногами, бити людей і силоміць їх звідти виганяти. Хіба за це загинув мій чоловік? Жодного разу в УПЦ мені не відмовили у молитві за чоловіка. В ній моляться за наших українських воїнів.

В Українській Православній Церкві моляться за мир в Україні, за нашу перемогу. Допомагають ЗСУ і фізично, і духовно. Наші парафіяни- українці! У лавах ЗСУ воюють віряни УПЦ. Дайте можливість молитись за них і за всю Україну. Не позбавляйте можливості тисячі вірян молитись у своїй церкві. Адже це право нам гарантує Конституція України.

У 2014 році росіяни вбили мого чоловіка... Сьогодні, в 2023 році укранці можуть вбити мене та мою дитину , заборонивши УПЦ…
Не вбивайте своїми рішеннями матерів, вдів та сиріт загиблих Захисників України, які залічують свої рани та травми в храмах УПЦ!
В цей важкий для всіх нас час, бажаю всім миру, перемоги, любові і прийняття правильних рішень!

Коли всі разом впадуть на коліна і молитимуться Господу, славитимуть, в першу чергу, Його- тільки тоді можна чекати миру. За кожен наш вчинок, ми будемо відповідати перед Богом, пам'ятаймо про це.

Мирного неба, добра і любові всім!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановна Любове Леонтіївно!
Електронну петицію №10, опубліковану Вами на офіційному сайті Чернівецької міської ради щодо збереження та поновлення всіх договорів Чернівецької міської ради з УПЦ та не прийняття рішень, які заборонятимуть діяльність УПЦ в храмах УПЦ на території Чернівецької територіальної громади, розглянуто у Вашій присутності.
За результатами її розгляду планується підготувати з цього приводу проект рішення на розгляд Чернівецької міської ради.


12.06.2023
Шановна Любове Леонтїївно!
Електронну петицію №10, опубліковану Вами на офіційному сайті Чернівецької міської ради розглянуто міською радою на пленарному засіданні 25.05.2023 р. За результатами розгляду прийнято рішення №1232, яким не підтримано дану петицію стосовно збереження та поновлення всіх договорів Чернівецької міської ради з УПЦ та не прийняття рішень, які заборонятимуть діяльність УПЦ в храмах УПЦ на території Чернівецької територіальної громади.

СКАНКОПІЯ РІШЕННЯ У ДОДАТКУ
Додаток до рішення

Категорія

ІНШІ

Петицію підписали 258 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Доник Любов Леонтіївна

Початок збору підписів:

12 квітня 2023 р.

Відповідь дана:

9 травня 2023 р.