Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Очистка та облаштування озера на вул.Винниченка-Комунальників

Шановні представники місцевої влади та усі небайдужі громадяни Чернівців,

Ми, мешканці міста та гості, хто любить проводити час на природі, звертаємося з глибокою турботою стосовно стану озера на перехресті вулиць Винниченка та Комунальників. Це озеро є одним із небагатьох водних об'єктів у нашому місті, але, на жаль, його стан наразі нагадує більше мертве озеро, ніж живу екосистему.

Ми просимо:
- Провести комплексний аудит стану озера, включаючи перевірку всього периметра на наявність нелегальних стічних вод. Необхідно негайно вжити заходів до припинення будь-яких порушень.

- Реалізувати проект аерації дна озера для виведення накопичених шкідливих речовин. Це допоможе очистити воду і покращити умови для життя різних видів риби та інших водних організмів.

- Прибрати та оформити берегову лінію, включаючи встановлення лавочок, урн для сміття, встановлення інформаційних дошок та забезпечення безпечного доступу до води.

Наше озеро є місцем, де щодня намагаються відпочивати десятки, а інколи і сотні людей. Ми віримо, що з вашою допомогою це місце може стати справжнім оазисом для жителів та гостей нашого міста, а не лише печальним нагадуванням про забуті екологічні обов'язки.

Дякуємо вам за увагу до цього питання. Ми сподіваємося на вашу підтримку і негайну дію.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановний Михайле Михайловичу!

На офіційному вебпорталі Чернівецької міської ради зареєстровано електронну петицію від 28.06.2023р. №18Михайла Шкробанця стосовно очистки та облаштування озера на вул.ВолодимираВинниченка-вул.Комунальників. Дана петиція набрала 253 голоси.
Електронну петицію розглянуто 10.07.2023 р. директором департаменту урбаністики та архітектури міської ради за участю автора електронної петиції. Під час розгляду петиції було висловлено підтримку необхідності проведення комплексного аудиту та облаштування озера. За результатами розгляду петиції направлено листи до орендаря земельної ділянки щодо благоустрою озера, до Басейнового управління водних ресурсів річок Прут та Сірет та Держпродспоживслужби щодо здійснення контролю за дотриманням норм законодавства відповідно до повноважень.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 255 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Шкробанець Михайло Михайлович

Початок збору підписів:

7 червня 2023 р.

Відповідь дана:

13 липня 2023 р.