Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Відновлення роботи резервуарів питної води міста Чернівціводоканалу на Щербанюка 73 м. Чернівці

У зв’язку з невиконанням рішення міської ради VIII скликання від 26.08.2021 № 372 «Про розгляд електронної петиції №31
гр. Чемериса П.Ю., та вже повномасштабними бойовими діями в Україні та техногенними ризиками життю і здоров’ю людей які з цього виходять.
Враховуючи постійні перебої і аварійні відключення водопостачання у місті в цілому та взагалі регулярну цілодобову повну відсутність води особливо від району вул. Щербанюка та прилеглих вулиць, до центру міста. Вимагаємо терміново і в повному обсязі відновити роботу СТРАТЕГІЧНОГО об’єкту нашого міста - РЧВ (резервуарів чистої води) які знаходяться за адресою Щербанюка 73 в системі водопостачання питною водою міста Чернівці. Тим самим зробити необхідний додатковий аварійний резерв питної води міста, також це розвантажить систему у часи навантаження, що вплине на безперебійне водопостачання більшої частини Чернівців в цілому.
Вимагаємо додати об’єкт РЧВ «Щербанюка» до комплексної державної програми «Питна вода ЧернівецькоЇ області на 2023-2026 роки». Першочергово і в найкоротший термін виділити кошти для виготовлення проєктно-кошторисної документації та термінового проведення всіх необхідних ремонтних робіт для невідкладного відновлення роботи цих резервуарів і включити їх в загальну систему водопостачання питною водою міста Чернівці.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Електронна петиція №24 відновлення роботи резервуарів питної води міста Чернівціводоканалу на Щербанюка, 73 м. Чернівці, яка набрала 252 голоси, розглянута у Вашій присутності та мешканців вулиць Олександра Щербанюка та Корнія Товстюка 26.07.2023р. в департаменті інфраструктури та благоустрою міської ради із запрошенням керівництва КП «Чернівціводоканал».
В результаті спільного обговорення звернення, КП «Чернівціводоканал» буде замовлено незалежний експертний висновок щодо доцільності відновлення експлуатації резервуарів чистої води на вул. О.Щербанюка, 73 у системі централізованого питного водопостачання міста Чернівці.

Додаток до рішення

Категорія

ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО

Петицію підписали 257 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Дем'яненко Богдан Михайлович

Початок збору підписів:

30 червня 2023 р.

Відповідь дана:

31 липня 2023 р.