Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 384 громади!

Скасувати тендер щодо облаштування пішохідної зони за адресою: вулиця Марії Заньковецької та спрямувати кошти на придбання дронів для ЗСУ

Скасувати тендер щодо облаштування пішохідної зони за 48 108 835 грн за адресою: вулиця Марії Заньковецької та спрямувати кошти на придбання дронів та засобів захисту для військовослужбовців з Чернівців.

2 роки наша Україна стікає кров’ю та на шматки розривається російськими окупантами.

Наші захисники з останніх сил тримають оборону на східному та південному напрямках.

Щодня гинуть діти та цивільне населення в сусідніх областях поряд з Чернівцями.

Чи маємо ми, чернівчани, моральне право сьогодні вкладати свої податки і міський ресурс з оренди комунальноі власності та землі, яка належить не міській раді, а чернівецькій територіальній громаді, тобто нам з вами, в бруківку, а не у Перемогу?

Чи маємо ми будь-яке право житти в Чернівцях так, ніби війна не стосується нас?

Чи маємо ми право «відновлювати», «розквітати» та «оживляти» наше місто на крові захисників ?

Чи, все ж таки, маємо спрямувати увесь ресурс у Перемогу і збереження життя української нації і цілісності країни ?

Кожен притомний громадянин України робить сьогодні все, щоб наблизити Перемогу і врятувати життя тих, хто зараз на передовій.
Кожен притомний громадянин цієї держави 24/7 тримає контакт з військовослужбовцями і робить все, щоб терміново забезпечити військових усім необхідним.
Волонтери та родичі військовослужбовців - ті, хто справді вболіває за захисників та Перемогу, 24/7 проводять збори коштів на придбання всього необхідного для військових. Жебракують по соцмережах на Перемогу, в той час як кошти міського бюджету спрямовують на туристичну привабливість міста! Вибачте, але для кого ми робимо місто туристично привабливим, коли дозволяємо гинути цвіту нації?
Вимагаємо скасувати тендер по ремонту вулиці Марії Заньковецької та спрямувати ці кошти на закупівлю дронів і забезпечнння потреб наших захисників.

Відбудовувати місто та країну будемо після Перемоги!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановна Наталіє Вікторівно!
Розглянувши Вашого електронного листа від 31.01.2024 року, з проханням перенести розгляд Вашої електронної петиції № 01 про скасування тендеру з облаштування пішохідної зони за адресою: вулиця Марії Заньковецької та спрямування коштів на придбання дронів для ЗСУ, з 02.02.2024 року на 12.02.2024 року, повідомляємо, що за Вашим проханням розгляд зазначеної петиції перенесено на 12.02.2024р. Про конкретний час розгляду Вас буде повідомлено додатково.
Також повідомляємо, що у разі Вашої неявки, розгляд вищезазначеної петиції буде здійснено без Вашої участі.12.02.2024
Шановна Наталіє Вікторівно!
Повідомляємо, що Ваша петиція про скасування тендеру щодо облаштування пішохідної зони за адресою: вулиця Марії Заньковецької та спрямування коштів на придбання дронів для ЗСУ, розглянута департаментом інфраструктури та благоустрою міської ради 12.02.2024р. фахівцями департаменту інфраструктури та благоустрою міської ради, за участі ініціатора петиції Наталії Сандулович, та присутніх: Вікторії Хорошун, Марії Єрійчук, Вікторії Копчар і Валентини Матюшенко.
Відповідно до статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Статтею 24 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (надалі -Закон) передбачено, що органи місцевого самоврядування та їх посадові особи діють лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, передбачені Конституцією і законами України, та керуються у своїй діяльності Конституцією і законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, а в Автономній Республіці Крим - також нормативно-правовими актами Верховної Ради і Ради міністрів Автономної Республіки Крим, прийнятими у межах їхньої компетенції.
Правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об'єднаних територіальних громад, регулюються Законом України «Про публічні закупівлі»
В 2022 році замовлено виготовлення проектно-кошторисної документації, в 2023 році відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі», було проведено відкриті торги з особливостями на капітальний ремонт вулиці М. Заньковецької з перехрестям 28-го Червня та облаштуванням пішохідної зони в м. Чернівці (відновлення елементів благоустрою).
У відповідності до чинного законодавства України, замовник будівництва (департамент інфраструктури та благоустрою міської ради), може відмінити тендер на проведення відкритих торгів або визнати його таким, що не відбувся тільки на етапі до укладення договору підряду.
29.12.2023 р. за результатами цього тендеру мі ж департаментом інфраструктури та благоустрою Чернівецької міської ради та ТОВ «ТЕХНО-БУД-ЦЕНТР» укладено договір підряду № 680, предметом якого є вказані вище роботи.
Слід зазначити, що Законом України «Про публічні закупівлі», а також жодним іншим нормативно-правовим актом, що регулює сферу публічних закупівель, не передбачено можливості скасування тендеру після укладення за його результатами відповідного договору.
З огляду на вказане вище, виконання вимоги електронної петиції № 01 від 15.01.2024р. стосовно скасування тендеру на капітальний ремонт вулиці М. Заньковецької з перехрестям вулиці 28-го червня та облаштуванням пішохідної зони в м. Чернівці (відновлення елементів благоусірою) є не допустимим, а тому петицію не може бути підтримано.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 273 особи з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Сандулович Наталія Вікторівна

Початок збору підписів:

15 січня 2024 р.

Відповідь дана:

5 лютого 2024 р.