Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 388 громад!

Про надання часу для тренувань та ігор дитячо-юнацькому футбольному клубу «Спарта»

Клуб ДЮФК СПАРТА був заснований в 2015 році. Це соціальний проєкт, що має на меті розвиток дитячого та юнацького футболу на Буковині.
На сьогоднішній день, це 20 дитячих команд і 352є дітей, що виступають на різних рівнях і в різних чемпіонатах.
Найбільше наше досягнення це 4 команди, які виступають у вищій Дитячо-юнацькій футбольній лізі.
Ми перший і єдиний клуб з Чернівців, не комунальної форми власності, що змагається на найвищому офіційному всеукраїнському рівні.
Для якісної підготовки до ДЮФЛУ ( вища ліга), команд нашого клубу, що представляють наше місто на всю Україну, адміністрація ДЮФК Спарта, тренерський колектив та батьківський комітет просить виділити час на ХетТрик Арені: в понеділок з 17:00 до 20:00 все поле, у середу з 17:00 до 20:00 все поле та пʼятницю з 17:00 до 20:00 пів поля.
Також для офіційних матчів Дитячо-юнацької футбольної ліги України ( вища) просимо надавати спортивні споруди на пільгових умовах.

З повагою ДЮФК Спарта.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановний Олеже Івановичу!

Електронна петиція № 04 Про надання часу для тренувань та ігор дитячо - юнацькому футбольному клубу «Спарта» розглянута 22.03.2024 року у Вашій присутності, за участю заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Лесюка Ю.М., представників управління по фізичній культурі та спорту міської ради, юридичного управління міської ради та директора «ДЮСШ з футболу м. Чернівців» Крафта Ю.Р.
Питання щодо визначення часу для тренувань відноситься до компетенції комунального закладу «ДЮСШ з футболу м. Чернівців» спільно з Асоціацією футболу Чернівецької області. Відповідно до договору від 15.02.2024р. № 1 «Про спільну експлуатацію та порядок обслуговування (утримання) стадіону «Хет - трик Арена» комунального закладу «ДЮСШ з футболу м. Чернівців», який схвалений рішенням виконавчого комітету міської ради від 13.02.2024р. № 83/3, громадською спілкою «Асоціація футболу Чернівецької області» та комунальним закладом «ДЮСШ з футболу м. Чернівців» врегульовано використання часу стадіону 50/50 та 15.02.2024р. затверджений розклад тренувальних занять на стадіоні «Хет - трик Арена».
За результатами розгляду, вирішено рекомендувати комунальному закладу «ДЮСШ з футболу м. Чернівців», Асоціації футболу Чернівецької області, ДЮФК «Спарта», за участю інших дитячо - юнацьких футбольних клубів Чернівецької міської територіальної громади, провести збори щодо врегулювання часу та розкладу занять на стадіоні «Хет -трик Арена».
Додаток до рішення

Категорія

СІМ’Я, МОЛОДЬ, ДІТИ

Петицію підписали 269 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Кердей Олег Іванович

Початок збору підписів:

6 березня 2024 р.

Відповідь дана:

25 березня 2024 р.