Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 391 громадa!

Ремонт міжбудинкового проїзду по вул. Південно-Кільцева,5

Необхідно провести ремонт міжбудинкового проїзду по вул. Південно-Кільцевій,5 в межах 11-19 під'їздів, так як дорожнє покриття знаходиться в жахливому стані протягом багатьох років.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановний Олександре Микитовичу!
Електронна петиція №07 щодо ремонту міжбудинкового проїзду по вул. Південно-Кільцевій,5, яка набрала 252 голоси, була попередньо розглянута 23.04.2024р. працівниками управління капітального будівництва та ремонту департаменту інфраструктури та благоустрою міської ради без Вашої присутності, оскільки Ви не відгукнулися на запрошення прийняти участь у попередньому обговоренні Вашої петиції.
В ході розгляду петиції було обговорено існуючий стан міжбудинкового проїзду по вул. Південно-Кільцевій,5 оскільки обстеженням на місці було встановлено, що дорожнє покриття вздовж вищезазначеного будинку потребує проведення робіт з капітального ремонту. Вирішено петицію підтримати.
На сьогодні перелік об’єктів, на яких планується капітальний та поточний ремонт доріг та міжбудинкових проїздів у 2024 році, в межах фінансового ресурсу бюджету Чернівецької міської територіальної громади на ці цілі, сформований.
Департаментом буде враховано даний об’єкт при формуванні пропозицій щодо переліку об’єктів для виконання робіт з капітального ремонту на наступний рік при наявності відповідного фінансування в бюджеті Чернівецької міської територіальної громади.


14.05.2024
Шановний Олександре Микитовичу!
Додатково повідомляємо, що Чернівецька міська рада рішенням від 25.04.2024 р. № 1750, вирішила електронну петицію № 07 щодо ремонту міжбудинкового проїзду по вул. Південно-Кільцевій, 5 підтримати.
Також інформуємо, що можливість виконання робіт із капітального ремонту міжбудинкового проїзду по вул.Південно-Кільцевій,5 (11-19 під'їзди) буде розглядатись у 2025 році при наявності фінансування з бюджету Чернівецької міської територіальної громади на даний об'єкт.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 255 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Лашко Олександр Микитович

Початок збору підписів:

19 березня 2024 р.

Відповідь дана:

26 квітня 2024 р.