Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 391 громадa!

На підтримку команди інспекції та її начальника Сергія Обшанського про недопущення звільнення

Чернівецькому міському голові Каспруку Олексію Павловичу.

У зв'язку з появою петиції щодо звільнення начальника інспекції з благоустрою Сергія Обшанського небайдужі чернівчани та громадські інспектори просять не звільняти вищезгаданого чиновника.

Впродовж останнього року було зроблено неймовірно багато роботи щодо благоустрою міста. В історичній частині міста - як і візуально, так й естетично - впорядковані вивіски, приведені до ладу фасади будівель. ЖРЕПи швидше реагують на скарги мешканців після рекомендацій інспекції.

Чернівчани вдячні інспекції та особисто Сергію Обшанському за оперативність, рішучість і принциповість у роботі. Закон один для всіх!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановний Артеме Михайловичу!

27 грудня 2016 року за участю ініціаторів електронних петицій, представників міської ради під головуванням заступника міського голови Володимира Середюка у присутності ЗМІ відбувся сумісний розгляд електронних петицій:
- на підтримку команди інспекції та її начальника С. Обшанського про недопущення звільнення (ініціатор Жук А.М.);
- звільнення з займаної посади начальника інспекції з благоустрою С. Обшанського (ініціатор Поповецький С.В.);
- на підтримку команди керівника МКП «Реклама» Унгуряна Т.Я. (ініціатор Співак С.Г.);
- звільнення з займаної посади директора МКП «Реклама» Т. Унгуряна (ініціатор Поповецький С.В.), -
В ході обговорення було заслухано аргументи кожного з ініціаторів петицій та роз’яснення начальника юридичного управління міської ради Шиби О.М, інші пропозиції та зауваження.
Учасники розгляду за результатами обговорення дійшли висновку:
- з огляду на вимоги трудового законодавства застосування дисциплінарного стягнення у вигляді звільнення до начальника інспекції з благоустрою при виконавчому комітеті міської ради Обшанського С.В. та директора міського комунального підприємства “Реклама” Унгуряна Т.Я. можливе тільки у разі систематичного порушення ними трудової дисципліни і відповідного винесення двох дисциплінарних стягнень у вигляді догани. На момент розгляду петицій фактів систематичного порушення трудової дисципліни Обшанським С.В. та Унгуряном Т.Я. немає, догани їм не оголошувалися;
- питання звільнення з посади начальника інспекції з благоустрою при виконавчому комітеті міської ради Обшанського С.В. та директора міського комунального підприємства “Реклама” Унгуряна Т.Я. також можливе у разі надходження від відповідних органів інформації щодо вчинення ними неправомірних дій, насідком яких стало притягнення до адміністративної або кримінальної відповідальності.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 430 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Жук Артем Михайлович

Початок збору підписів:

1 грудня 2016 р.

Відповідь дана:

19 грудня 2016 р.