Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 391 громадa!

На захист тварин

Шановні чернівчани та представники міського самоврядування!

Звертаємо вашу увагу на те, що Україна обрала шлях європейського розвитку, зобов’язалася дотримуватися гуманістичних цінностей. Це означає, в першу чергу, турбуватися про найслабших і найменш захищених членів суспільства – людей похилого віку, дітей, інших соціально малозахищених осіб.
Наслідуючи гуманні надбання європейських суспільств із високим рівнем соціальної захищеності та безпеки, вважаємо, що на шляху становлення нашого суспільства, як справді європейського і цивілізованого, ми зобов’язані знайти шляхи мирного співіснування з тваринним світом. Особливо, з тією його частиною, яку людина, власне, створила - за що, безперечно, несе моральну відповідальність.
Прагнучи до розбудови високоцивілізаційного суспільства, ми вимагаємо забезпечити популяризацію та виховання адекватного, гуманного ставлення мешканців міста до безпритульних тварин, безумовного дотримання на території міста вимог Закону України « Про захист тварин від жорстокого поводження».
Зокрема, вимагаємо під час розподілу вільного залишку коштів міського бюджету виділити необхідну суму коштів для розбудови вольєрів та розширення площ, приміщень для тимчасової перетримки тварин на території МКП "Притулок для тварин", забезпечення тварин на час перетримки харчуванням, ветеринарним та іншим доглядом, розміщення відповідної соціальної реклами у місті з використанням білбордів, сітілайтів, поширенням її у ЗМІ, проведення спеціальних лекторіїв та бесід у навчальних та дошкільних закладах, використання інших можливих засобів популяризації гуманного ставлення до тварин.Абсолютно і безперечно необхідною, на нашу думку, є всемірна допомога та сприяння керівництву МКП "Притулок для тварин" в реалізації планів на 2017 рік щодо розвитку підприємства.
При цьому, ми категорично вимагаємо запобігати маніпулятивному суспільному тиску окремих осіб для втілення їх програм з вбивства (яке є не евтаназією, а нічим іншим, як жорстоким і нелюдським вбивством) тварин на вулицях міста. Вимагаємо засудження їх антигуманних закликів до повного знищення бездоглядних тварин на вулицях будь-якими шляхами, оскільки вказане аж ніяк не сприятиме органічній інтеграції Чернівецької громади до європейського співтовариства, а навпаки – безумовно відкине нас до рівня примітивних суспільств третього світу.
Нагадуємо, що згідно ст.16 Закону України «« Про захист тварин від жорстокого поводження» регулювання чисельності диких тварин і тварин, що не утримуються людиною, але перебувають в умовах, повністю або частково створюваних діяльністю людини, здійснюється методами біостерилізації або біологічно обґрунтованими методами, в лише у разі неможливості застосування методів біостерилізації застосовується метод евтаназії.
Вимагаємо від міської влади (депутатського корпусу та відповідних служб Чернівецької міської ради) офіційно звернутись до Чернівецької обласної державної адміністрації та Чернівецької обласної ради із ініціативою щодо впровадження програми вакцинації та стерилізації тварин в населених пунктах Чернівецької області шляхом організації роботи стерилізаційних центрів для бездоглядних тварин на території області, об’єднаних територіальних громад, виділення на реалізацію цієї програми необхідних коштів в обласному бюджеті та бюджетах об’єднаних територіальних громад.
Крім того, особливо вимагаємо посилення адміністративного покарання для осіб, які викидають своїх тварин на вулицю шляхом внесення відповідних змін до «Тимчасових правил благоустрою м. Чернівців».пунктахЧернівецької області, шляхом організації роботи стерилізаційних центрів для бездоглядних тварин на території Чернівецької області.
P.S. Ми знаємо, що навчити людей любити тих, хто їм байдужий, неможливо відразу. І навіть швидко – теж неможливо. Це буде довго і болісно. І буде достатня кількістьобурених тим, що ми захищаємо бездоглядних тварин в той час, коли людям так важко.
Просимо всіх, хто відчує негатив з приводу цієї петиції, згадати про тих тварин, які рятують життя наших бійців та дарують їм позитив на фронті кожен день. Більшість цих тварин, або їхніх батьків, були домашніми колись, але стали бездоглядними не зі своєї вини – їх покинули ті, кому вони абсолютно довіряли.
Пам’ятайте, що в найрозвинутіших суспільствах нашого світу вбивство тварини є кримінально караним діянням – повноцінним злочином, нарівні з вбивством людини, що тягне за собою важке покарання, а не адміністративний штраф!

Закликаємо всіх небайдужих до того, щоб спільними зусиллями стати європейським містом у всіх соціальних напрямках, у тому числі - і у сфері гуманного ставлення до тварин!


ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановна Юлія Петрівна!
Інформуємо, що петиції «Скажені собаки атакують місто» та «На захист тварин» розглянуті на засідання сесії міської ради, яка відбулася 01.03.2017 року ( рішення № 618 від 01.03.2017 року) .
За результатами цього розгляду, МКП «Притулок для тварин» зобов'язано посилити роботу підприємства з відлову безпритульних тварин у місті, утримувати відловлених агресивних тварин у притулку та не повертати тварин, відловлених біля шкіл та дитячих садків, на місця їхнього відлову. МКП «Притулок для тварин» рекомендовано також продовжити роботи з будівництва вуличних (тимчасових) вольєрів для утримання тварин на території притулку.
Департамент житлово-комунального господарства міської ради зобов'язано продовжити роботи з будівництва III черги притулку для безпритульних тварин на вул. Південно-Кільцевій, 47 за умови виділення на ці роботи коштів з міського бюджету. Організацію виконання цього рішення покладено на директора департаменту житлово-комунального господарства міської ради Сергія Погореного, контролювати його виконання буде постійна комісія міської ради з питань житлово-комунального господарства та охорони навколишнього середовища. Небайдужі чернівчани можуть долучитися до волонтерської роботи у притулку для тварин, здійснювати громадський контроль за заходами з регулювання чисельності тварин на території міста.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 404 особи з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Добрюк Юлія Петрівна

Початок збору підписів:

6 лютого 2017 р.

Відповідь дана:

20 лютого 2017 р.