Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 391 громадa!

Двір ЗОШ №5 для молодших класів

Внутрішній двір для малюків (1-4 класи) в неприглядному стані, бетонні надщерблені плити, облізлі стіни навколишніх будинків, кілька старих лавок. Пропоную залучити студентів Архітектурного Коледжу для розробки ландшафтного дизайну дворика, "оживити" стіни за допомогою муралів чи тематичного графіті та виділити кошти на втілення проекту. Наші дітки на це заслуговують!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановна Ірино Володимирівно!

Електронну петицію №308 щодо залучення студентів політехнічного коледжу для розробки ландшафтного дизайну внутрішнього двору ЗОШ №5 за адресою вул. Л. Українки, 1 в місті Чернівцях та прилеглої до нього прибудинкової території розглянуто у Вашій присутності за участю заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Чернівецької міської ради Паскаря О.Є., працівників департаменту житлово-комунального господарства, департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради, відділу охорони культурної спадщини Чернівецької міської ради та директора ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж».
За результатами спільного обговорення вирішено петицію підтримати та рекомендувати керівництву ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж» включити в навчальну програму розробку ескізного проекту благоустрою двору ЗОШ №5 та прилеглої до нього прибудинкової території. Обраний ескізний проект керівництву ЗОШ №5 спільно з ініціатором петиції необхідно буде погодити у відділі охорони культурної спадщини та департаменті містобудівного комплексу та земельних відносин Чернівецької міської ради.
На виконання протокольного рішення Чернівецької міської ради №312/21 від 02.02.2017р. «Про розгляд електронних петицій», електронну петицію №308 буде винесено на розгляд міської ради. Департамент містобудівного комплексу та земельних відносин готує проект рішення міської ради, у якому буде запропоновано петицію підтримати, передбачити облаштування внутрішнього двору ЗОШ №5 та прилеглої території в Програму будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів житлово-комунального господарства в м. Чернівцях на 2017–2020 роки «Комфортне місто», подати бюджетний запит на виділення коштів у 2018 році на виготовлення проектно-кошторисної документації та реалізацію цього проекту.
Про точну дату та час розгляду цього питання на сесії міської ради Вас буде повідомлено додатково.


20.11.2017 р.
Шановна Ірина Володимирівна!
Інформуємо Вас про те, що розгляд електронної петиції №308 щодо залучення студентів політехнічного коледжу для розробки ландшафтного дизайну внутрішнього двору ЗОШ №5 за адресою вул. Л. Українки, 1 в місті Чернівцях на сесії міської ради відбудеться 30 листопада поточного року.


19.01.2018 р.
Шановна Ірина Володимирівна!
Електронну петицію №308 щодо залучення студентів політехнічного коледжу для розробки ландшафтного дизайну внутрішнього двору ЗОШ №5 за адресою вул. Л. Українки, 1 в місті Чернівцях та прилеглої до нього прибудинкової території розглянуто на пленарному засіданні Чернівецької міської ради 07 грудня 2017 року.
За результатами розгляду вирішено задовольнити дану петицію та рекомендувати керівництву ДВНЗ «Чернівецький політехнічний коледж» включити в навчальну програму розробку ескізного проекту благоустрою двору ЗОШ №5 та прилеглої до нього прибудинкової території за адресою вул. Л. Українки, 1.
Після розробки ескізного проекту, керівництву ЗОШ №5 спільно з ініціатором петиції рекомендовано обраний проект погодити із відділом охорони культурної спадщини та департаментом містобудівного коледжу та земельних відносин Чернівецької міської ради з метою передбачення коштів в міському бюджеті на проведення конкурсу з благоустрою вищезазначеної території та виготовлення проектно-кошторисної документації. Копія рішення № 973 від 07.12.2017р. додається.

Додаток до рішення

Категорія

СІМ’Я, МОЛОДЬ, ДІТИ

Петицію підписали 386 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Іванова Ірина Володимирівна

Початок збору підписів:

4 жовтня 2017 р.

Відповідь дана:

23 жовтня 2017 р.