Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 391 громадa!

Надати належні умови для проживання заслуженому журналісту Мазурашу Г.Г.

Я, от собі лежу на курорті та дізнався що у Георгій Мазурашу, згоріла квартира.
Георгій, роазом із двома хлопаками та дружиною Ольгою - живе. Хто не знає, то це важко назвати квартирою, це - напівпідвал у центрі міста, який колись, ще за часів свого мерства вділив Микола Трохимович, за, що звісно треба подякувати йому. Я декілька разів заходив в гості до Гріши, але тільки через тактовність не буду казати про умови, але в таких умовах жити не можна!!!! ще й з дітьми. Хтось мені навіть казав, що Гріша міг давно продати це приміщення під офісне і купити квартиру десь. Деякі журналісти так і зробили, ще й в плюсах лишились. Але хто знає Мазурашу_!?!?!))))))) він нічк рекламу на Спортбуці чи на Фактах не запустить))))) а тут треба таку колосальну оборудку зробити..... До чого я це все....Останнім часом будуються багато житлових комплексів, не буду перелічувати, але дійсно активізувалось будівництво це - перше! На всі боки поліцейським, прокурорам, суддям, депутатам різних ріванів, військовим і тк далі роздають квартири....- це було друге! так от третє - невже людина, яка стільки зробила для спорта, для спортсменів, просто, як активіст, журналіст не заслужив від міста на просто нормальні умови життя?!?! Ну не вміє він "купи - продай".... невже влада міста, я не кажу лише про Олексія Павловича, я й про попереднію і про майбутню, або підприємці - виділити ті квадратні метри?! або обміняти!? Надіюсь вищесказане прочитають ті хто міг би повпливати на цю ситуацію і вирішити її!!!!!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Ваша електронна петиція з відповідними пропозиціями розглянута на сесії міської ради, яка відбулася 02.09.2016 року.
Прийнято відповідне рішення.
Витяг із рішення сесії міської ради гр. Мазураш Г.Г. зможе отримати після 19.09.2016 року у відділі з питань планування забудови території та підготовки рішень управління містобудування та архітектури департаменту (вул. Б.Хмельницького, 64-А, каб.ЖЗОЗ) в понеділок або четвер з 15-00 до 18-00 години.

Текст рішення сесії міської ради наводиться нижче.

На веб-потралі Чернівецької міської ради зареєстровано електронну петицію Білоуса Олександра Георгійовича щодо виділення громадянину Мазурашу Георгію Георгійовичу земельної ділянки для будівництва індивідуального житлового будинку.
Зазначена петиція розглядалась 29.06.2016 року у присутності автора петиції за участю заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Середюка В.Б., заступника директора, начальника управління містобудування та архітектури департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради, головного архітектора міста Хілько Н.О., начальника відділу з питань планування забудови території та підготови рішень управління містобудування та архітектури департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради Шведика О.І., головного спеціаліста архітектурно-планувального відділу управління містобудування та архітектури департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради Домітрюка Д.В., депутата Чернівецької міської ради VII скликання Бешлея В.В.
За результатами розгляду петиції вирішено вивчити питання виділення громадянину Мазурашу Г.Г. земельної ділянки для будівництва індивідуального житлового будинку на території м. Чернівців.
Враховуючи зазначене вище, відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 23-1 Закону України «Про звернення громадян», Чернівецька міська рада
ВИРІШИЛА:
1. Взяти до відома петицію №384 з ініціативою Білоуса О.Г. щодо виділення громадянину Мазурашу Георгію Георгійовичу земельної ділянки для будівництва індивідуального житлового будинку.
2. Надати дозвіл Мазурашу Георгію Георгійовичу (РНОКІШ 2603910635), який зареєстрований за адресою вул. 28 Червня, 8, кв. 7, на складання проекту відведення земельної ділянки, орієнтовною площею 0,0700га, у власність за рахунок земель запасу міста для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд за адресою вул. Жасминна, біля будинку №8 (підстава: заява Мазурашу Г.Г., зареєстрована 11.08.2016р. за №М-5683/0-04/01, квартирний облік з 27.12.2000р., в обліку індивідуальних забудовників з серпня 2016р. в загальній черзі за №1453, схема забудови).
2.1. Надати земельній ділянці адресу - вулиця Жасминна, 8-А.
3. Рішення підлягає оприлюдненню на офіційному веб Чернівецької міської ради.
порталі
4. Організацію виконання цього рішення покласти на начальника фінансового управління міської ради і директора департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради .
5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету та фінансів і постійну комісію міської ради з питань земельних відносин, архітектури та будівництва.
Додаток до рішення

Категорія

ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО

Петицію підписали 258 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Білоус Олександр Георгійович

Початок збору підписів:

11 травня 2016 р.

Відповідь дана:

22 червня 2016 р.