Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 213 громад!

Аварійні дерева міста, що періодично падають на людей.

В нашому місті існує велика проблема зі старими деревами, які постійно падають як не на машини і електричні лінії, то на людей. Ось недавно на вул. Садовій, дерево впало на хлопчика на тротуарі і машину на дорозі. Добре, що хлопчик сильно не постраждав, на відміну від його рюкзака.
Цього року лиш в парку Шевченка і сквері на пл. Соборній впало таким самим чином більше п’яти дерев. Куди дивиться керівництво парку невідомо. Там величезна кількість аварійних і старих дерев, які є потенційною небезпекою для жителів міста.
Пропоную створити групу працівників, які будуть виявляти такі дерева по місту і спилювати їх до того як вони нароблять шкоди. Також це стосується різного роду кущів і насаджень які обмежують видимість через те, що ростуть на перехрестях і поблизу пішохідних переходів.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 14 серпня петицію підписали 65 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Васкивчук Андрій Володимирович

Дата створення:

30 листопада 2017 р.