Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 246 громад!

ЗАБОРОНА ТА ДЕМОНТАЖ РЕКЛАМИ НА ОПОРАХ, ЕЛЕМЕНТАХ КОНТАКТНОЇ МЕРЕЖІ ЗОВНІШНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ

Розміщення рекламних конструкцій на опорах контактних мереж зовнішнього освітлення, а також зовнішньої реклами на контактних мережах призвело до недопустимого візуального засмічення наших вулиць, площ , спотворення історичного та культурного ареалів міста, згубно впливає на цілісне сприйняття розміщених у місті архітектурних ансамблів, негативно позначається на безпеці дорожнього руху.
Саме з наведених вище підстав в першому читанні було ухвалено проект Закону про внесення змін до Закону України "Про рекламу" (щодо використання окремих елементів благоустрою та контактної мережі при здійсненні рекламної діяльності).
Зокрема, Проектом (№ 3454 від 11.11.2015 р.) передбачено внести зміни до ст. 8 Закону України «Про рекламу», доповниши її новою частиною наступного змісту «7. Розміщення реклами та/або рекламних засобів на підтримуючих, опорних та інших елементах контактної мережі, на засобах та обладнанні (у тому числі опорах) зовнішнього освітлення забороняється».
У зв’язку з чим необхідно демонтувати всю зовнішню рекламу, яка розміщена на опорах контактної мережі зовнішнього освітлення, на розтяжках та заборонити таке розміщення на майбутнє.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 23 вересня петицію підписали 115 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Унгурян Тарас Ярославович

Дата створення:

21 грудня 2017 р.