Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 391 громадa!

Зал єдиноборств СОК «Олімп»


Чернівчани звертаються до Міської ради з проханням виділити кошти на будівництво спортивного залу єдиноборств СОК «Олімп» на території ФОК «Олімпія».
В нашому місті роками розвиваються на високому рівні єдиноборства, зокрема: панкратіон, рукопашний бій, універсальний бій, карате, вільна боротьба, бокс, кікбоксинг, змішані єдиноборства ММА, тхеквандо та інші. Чернівецькі спортсмени приймають участь на чемпіонатах Світу, Європи, України, професійних поєдинках де здобувають перші командні місця, входять багато спортсменів у національні збірні команди України, проводяться регулярно чемпіонати України в Чернівцях.
Враховуючи той факт, що в нашому місті обмежена кількість залів для проведення масових змагань, перенасичені існуючі бази заходами і тренувальними заняттями є велика необхідність будівництва з легких конструкцій зала єдиноборств в якому можливо буде проводити міські, обласні змагання, турніри, навчально-тренувальні збори спортсменів та тренерів, проводити всеукраїнські турніри та тренувальні заняття на високому організаційному рівні.
Тому звертаємось до Чернівецької міської ради з проханням:
1. Передбачити кошти у розмірі 3 млн грн на 2018-2019 рік на будівництво даного об’єкту.
2. Управлінню капітального будівництва департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради підготувати бюджетний запит про виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації та проектування даного об’єкту у 2018 році.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановний Ілля Віталійовичу!

На виконання прокольного рішення Чернівецької міської ради від 02.02.2017р. № 312/21 «Про розгляд електронних петицій» електронну петицію № 49 щодо виділення коштів на будівництво спортивного залу единоборств СОК «Олімп» на території ФОК «Олімпія» (вул. Воробкевича,6) буде винесено на розгляд міської ради.
Про дату та час розгляду петиції на сесії міської ради Вас буде повідомлено додатково.

07.05.2018
Шановний Ілля Віталійовичу!
Електронна петиція щодо будівництва спортивного залу единоборств СОК «Олімп» на території ФОК «Олімпія» комунальної бюджетної установи «Дитячо - юнацька спортивна школа з футболу м. Чернівців» розглянута 26.04.2018 року на засіданні Чернівецької міської ради.
Рішенням Чернівецької міської ради від 26.04.2018р. № 1241 (додається) петицію взято до відома та доручено департаменту містобудівного комплексу та земельних відносин міської ради у технічному завданні на проектування будівництва Палацу спорту передбачити облаштування спортивного залу единоборств.
Додаток: на 1 арк.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 339 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Іванчен Ілля Віталійович

Початок збору підписів:

7 лютого 2018 р.

Відповідь дана:

23 лютого 2018 р.