Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 391 громадa!

Позбутися приватних перевізників

Не так давно приватні перевізники (точніше монополіст-перевізник) шантажем добився подорожчання вартості проїзду з 3 до 4 грн. Тепер знову взявся за своє, вимагаючи підняти до 5 грн. Що буде далі? 10 грн.? 20? А будемо їздити в тих самих гнилих брудних маршрутках? Чернівці перетвориться на клоунаду. Пропоную "дати копняка" монополісту. Вигнати геть цю нечисту силу. Розірвати всі договори і заборонити займатися перевезеннями в Чернівцях. У нас є тролейбуси, а згодом ЧТУ має взяти в оренду й автобуси. Так що не пропадемо.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановний Василю Митрофановичу!

Електронну петицію №142 з вимогою позбутися приватних перевізників шляхом розірвання договорів було винесено на розгляд позачергової сесії Чернівецької міської ради, яка відбулася 25.05.2018 року.
До відома міської ради було доведено, що в зв’язку з неналежним рівнем транспортного обслуговування населення та зупинення 15-го по 18-те травня 2018 року обслуговування пасажирів на всіх автобусних маршрутах, угоди з перевізниками на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на міських автобусних маршрутах загального користування розірвано, їх дія припиняється 16 червня ц.р.
Комунальне підприємство «Чернівецьке тролейбусне управління» 15-16 травня 2018 року змушене було працювати у посиленому режимі, але через відсутність власного парку автотранспорту не могло забезпечити перевезення чернівчан із районів, де не має тролейбусного сполучення.
Для забезпечення якісного обслуговування чернівчан на маршрутах загального користування, де відсутня контактна тролейбусна мережа, комунальному підприємству «Чернівецьке тролейбусне управління» потрібно сформувати комунальний парк автобусів.
Враховуючи викладене, департамент житлово-комунального господарства міської ради розробив проект рішення міської ради про внесення змін в Програму будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів житлово-комунального господарства в м.Чернівцях на 2017-2020 роки «Комфортне місто». Зазначеними змінами пропонується передбачити 36 млн. грн. на придбання автобусів для комунального підприємства «Чернівецьке тролейбусне управління».
25 травня на позачерговій сесії міської ради Вашу петицію було розглянуто, але не підтримано. Водночас міська рада відмовилася розглядати зміни до Програми будівництва, реконструкції та капітального ремонту об’єктів житлово-комунального господарства в м. Чернівцях на 2017-2020 роки «Комфортне місто» та перенесла розгляд цього питання на чергову сесію, яка розпочала роботу 31 травня ц.р. Розгляд зазначеного питання передбачається 7 червня ц.р.


Шановний Василю Митрофановичу!
Додатково до листа міської ради від 01.06.2018р. №КО-146/0-01/10-е повідомляємо, що сесією міської ради не підтримано проект рішення міської ради про внесення змін в Програму будівництва, реконструкції та капітального ремонту об'єктів житлово-комунального господарства в М.Чернівцях на 2017-2020 роки «Комфортне місто», якими пропонувалося придбання автобусів для комунального підприємства «Чернівецьке тролейбусне управління».
Додаток до рішення

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Петицію підписали 566 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Мельник Василь Митрофанович

Початок збору підписів:

16 травня 2018 р.

Відповідь дана:

1 червня 2018 р.