Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 236 громад!

Капітальний ремонт ділянки дороги на вул. Комарова між ЗОШ № 6 та озером

В місті Чернівці активно розвивається туристична галузь та екотуризм зокрема. Негайного покращення вимагає інфраструктура зони озер у парку Жовтневий. Дороги розбиті, з глибокими ямами по яким і вдень тяжко пройти або проїхати. Вночі проїзд ще більше ускладнюється. Просимо здійснити капітальний ремонт дороги між озером , та ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 .Покращення інфраструктури даної території покращить можливість відпочивати біля озер, як мешканців прилеглих будинків, так і гостей міста Чернівці.
Просимо всіх небайдужих, а особливо мешканців нашого міста підтримати дану петицію. А міську раду відремонтувати дану ділянку дороги і прилучалися до розвитку екотуризму міста

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Шановний Олеже Володимировичу!
Електронну петицію № 157 з приводу капитального ремонту ділянки дороги на вулиці В.Комарова між озером та ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 попередньо розглянули працівники департаменту житлово-комунального господарства міської ради.
Інформуємо, що виконання робіт з капітального ремонту ділянки дороги на вулиці В.Комарова між озером та ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6 в Програмі будівництва, реконструкції та капітального ремонту об'єктів житлово-комунального господарства в м. Чернівцях на 2017-2020 роки «Комфортне місто» передбачено на 2019 рік. У цьому році зазначеною Програмою передбачено ремонт міжбудинкового проїзду на вул. Комарова,40 вартістю З мільйона гривень.
На виконання протокольного рішення Чернівецької міської ради № 312/21 від 02.02.2017 року «Про розгляд електронних петицій» департаменту житлово-комунального господарства міської ради доручено підготувати відповідний проект рішення міської ради для розгляду на черговому сесійному засіданні ради.
Про дату та час розгляду петиції на сесії міської ради Вас буде повідомлено додатково.

08.08.2018р.
Шановний Олеже Володимировичу!
Додатково повідомляємо, що електронну петицію № 157 щодо ремонту ділянки дороги на вулиці В.Комарова між озером та ЗОШ І—ІII ступенів № ( планується розглянути на черговій сесії міської ради, яка заплановані на 30.08.2018р.

10.09.2018
Шановний Олеже Володимировичу!
Повідомляємо, що електронну петицію № 157 щодо ремонту ділянки дороги на вулиці В.Комарова між озером та ЗОШ І—ІII ступенів № розглянуто на черговій сесії міської ради.

Сканкопія рішення у додатку.



15.11.2018 р.
Шановний Олеже Володимировичу!
Додатково повідомляємо, що виконання робіт з капітального ремонту ділянки дороги на вулиці В.Комарова між озером та ЗОШ І-Ш ступенів № 6 в затвердженій Програмі будівництва, реконструкції та капітального ремонту об'єктів житлово-комунального господарства в м. Чернівцях на 2017-2020 роки «Комфортне місто» передбачено на 2019 рік.
Можливість виконання робіт розглядатиметься в наступному році при наявності фінансового ресурсу міського бюджету на ці цілі.

10.04.2019
Шановний Олеже Володимировичу!
Додатково повідомляємо, що можливість виконання робіт з капітального ремонту ділянки дороги на вулиці В.Комарова між озером та ЗОШ І-ІП ступенів № 6 розглядатиметься в II півріччі поточного року при наявності фінансування з міського бюджету на ці цілі.


03.09.2019
Шановний Олеже Володимировичу!
Додатково повідомляємо, що можливість виконання робіт з капітального ремонту ділянки дороги на вулиці В.Комарова між озером та ЗОШ І-ПІ ступенів № 6 розглядатиметься при наявності фінансування з міського бюджету на даний об'єкт.


22.03.2021 р.
Додатково повідомляємо, що на виконання робіт з капітального ремонту ділянки дороги на вул.В.Комарова між озером та ЗОШ І-ІП ступенів №6 на жаль в поточному році кошти не передбачено.
Додаток до рішення

Категорія

ІНШІ

Петицію підписали 270 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Ткач Олег Володимирович

Початок збору підписів:

24 травня 2018 р.

Відповідь дана:

2 липня 2018 р.