Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 228 громад!

На площі ДМК встановити інформаційне табло якості повітря.

Екологічна ситуація в місті катастрофічна. На чисельні звернення громадян жодних дієвих змін. Статистика онкозахворювань, серцево-легеневих, серцево-судинних та інших пов'язаних зі станом екології захворювань громадян нашого міста катастрофічна. З метою зобов'язання та дотримання вимог екологічного законодавства України, та збереження здоров'я мешканців Кам'янського, прошу розглянути та підтримати петицію щодо встановлення на центральній площі міста інформаційного табло з аналізом стану повітря в режимі реального часу.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Ваша петиція, щодо встановлення на центральній площі міста інформаційного табло з аналізом стану повітря, в межах наданих повноважень, опрацьовано департаментом екології та природних ресурсів Кам’янської міської ради. За результатами розгляду повідомляємо наступне.
Кам’янська міська рада та її виконавчі органи у сфері охорони навколишнього природного середовища керуються нормативно-правовим актами, в межах повноважень, які визначенні Законами України.
У своїй діяльності департамент екології та природних ресурсів Кам’янської міської ради при опрацюванні питання керується Законами України «Про охорону навколишнього природного середовища», «Про місцеве самоврядування
в Україні» і Положенням про департамент екології та природних ресурсів міської ради та діє в межах наданих повноважень.
З метою вирішення екологічних проблем у місті діє «Екологічної програма міста Кам’янського на 2016–2020 роки» (зі змінами). Зазначеною програмою передбачено розроблення та впровадження автоматизованої системи комплексного моніторингу навколишнього природного середовища міста. Наразі департаментом розпочато реалізацію проєкту по створенню системи комплексного екологічного моніторингу міста.
В рамках реалізації заходу на території міста встановлено п’ять автоматизованих постів моніторингу, які знаходяться в дослідній експлуатації (тестуються). Після введення системи в експлуатацію зафіксовані показники будуть відображатися в режимі реального часу в мережі Інтернет. Таким чином кожен громадянин матиме змогу спостерігати за екологічним станом тієї чи іншої території міста в реальному часі.
Питання щодо встановлення в центральній частині міста інформаційного табло потребує розроблення проєкту та внесення заходу до відповідної бюджетної програми.
Зі свого боку, розуміючи актуальність зазначеного питання департаментом, при розробленні Екологічної програми на 2021–2025 рр., буде розглянуто можливість внесення зазначеного заходу до Програми.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 253 особи з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Карпов Артем Олександрович

Початок збору підписів:

9 червня 2020 р.

Відповідь дана:

28 серпня 2020 р.