Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 217 громад!

Реконструкція спортивного майданчику для міні футболу біля ДК Хімік

Кожному мешканцю Соцміста та БАМу відомий спортивний майданчик для міні футболу біля АТБ і ДК Хімік. Багато часу тут було зіграно не одним поколінням. У 2016 році була створена петиція, що "існує спортивна коробка, яка користується щоденно попитом серед молоді, яка там грає у пилюці, з проханням її реконструювати" . У 2019 КП "Благоустрій " зрізав огорожу по периметру майданчика і планувалася його реконструкція. У цьому році ми отримали відповідь, що тут нічого не буде відбуватися, а роботи з реконструкції будуть проводитися лише на стадіоні "Промінь". Але в цьому місці також необхідний майданчик. У разі негативної відповіді, щодо реконструкції коробочки - просимо відновити огорожу по периметру майданчика.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Вашу електронну петицію щодо реконструкції спортивного майданчика для міні-футболу біля ПК «Хімік» розглянуто департаментом житлово-комунального господарства та будівництва міської ради.
Інформуємо Вас, що на місці недобудованої у 2014 році арени до Євробаскет-2015 (вул.В’ячеславаЧорновола) планується побудувати сучасний Палац спорту, в якому буде змога професійно займатися спортом та проводити змагання.
Проєкт передбачає реконструкцію будівлі та створення закритого ігрового комплексу, який складається з універсальної ігрової зали для проведення фізкультурно-оздоровчих, навчально-тренувальних занять і змагань з баскетболу, міні-футболу, волейболу, тенісу та бадмінтону.
Відкритий ігровий комплекс складається з поля для міні-футболу, роллердрому, скейт-майданчика, майданчиків для баскетболу, волейболу та настільного тенісу.
Також буде проведено капітальний ремонт внутрішньоквартальної автомобільної дороги, облаштування відкритих автостоянок на 207 місць, благоустрій та озеленення прилеглої території, встановлення металевої огорожі по периметру спортивних майданчиків та по периметру території.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 256 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

МУХІН ОЛЕКСАНДР МИКОЛАЙОВИЧ

Початок збору підписів:

15 липня 2020 р.

Відповідь дана:

5 серпня 2020 р.