Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 217 громад!

Реконструкція скверу на пр. Свободи - БЕЗ вирубки дерев !

Мешканці Кам`янського категорично проти знищення дерев в центральному сквері на пр. Свободи від пр.Аношкіна до площі Визволителів, які НЕ є аварійними та сухостоєм, тому що великі дерева з потужними кронами це зелені легені нашого промислового міста, тінь -це порятунок від спеки, а враховуючи те, що вони ростуть на схилі це ще і допомога дренажним системам міста при зливах та запобігання зсувам грунту. Декоративні кущі та дерева не зможуть в повному обсязі виконати ці функції. По техзавданню реконструкції планується повал декількох сотен! дерев і це у центральній частині міста , де екологічна ситуація і так вкрай катастрофічна завдяки промисловим забруднювачам . Який сенс вирубувати здорові дерева щоб посадити інші кущі і дерева, і тратити на це мільйони бюджетних коштів платників податків, якщо у департамента ЖКХ не вистачає ресурсів підтримувати усі зелені насадження після посадки ( подивіться на клумби по місту , та засохлі рослини у вже реконструюваному сквері). Дерева важливі не тільки для міської інфраструктури вони відіграють життєвоважливу роль для здоров` я містян тому питання до департаменту Екології : як ви погоджуєте знищення Зеленого фонду міста, коли у Кам`янському перевищення ГДК шкідливих речовин – це ж свідома шкода людям ,коли зовсім поруч на пр.Аношкіна знаходяться пустирі з білбордами, де можна висаджувати і не треба нічого вирубувати?! На площі Визволителів також велика площа для декоративних кущиків на кругу – майже нічого не росте. Спрямуйте краще кошти ( які можна заощадити на вирубці) та зусилля , як варіант , на створення реєстру зелених насаджень міста для їх обліку, на що у міському бюджеті завжди немає коштів та не в пріорітеті, на боротьбу глобальну з амброзією ( скоро сезон цвітіння , і дуже багато людей страждає на алергію).
Дуже прошу, почуйте НАС, і сподіваюсь, що мешканці Кам`янського підтримають цю пропозицію, перегляньте, відкорегуйте план реконструкції скверу на пр. Свободи від перетину з пр.Аношкіна до площі Визволителів з урахуванням збереження та збільшення Зеленого фонду міста, бо усі цивілізовані міста при реконструкціях намагаються зберегти дерева, а не знищити, а потім відновлювати. Дерева ростуть декілька десятків років, і те що буде знищене зараз за декілька днів – не всі мешканці зможуть дочекатися наступної майбутньої тенистої алеї. Також треба враховувати специфіку нашого промислового міста і віддавати перевагу рослинам , які є рекордсменами по очищенню повітря ( наприклад платани, каштани, а декоративні, які виконують більш естетичну роль звичайно ,як додаток теж висаджувати).

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ


Вашу електронну петицію стосовно проведення коригування проекту капітального ремонту скверу по просп.Свободи від просп.Аношкіна до площі Визволителів в частині видалення зелених насаджень опрацьовано департаментом житлово-комунального господарства та будівництва міської ради.
Інформуємо Вас, що проектом на проведення капітального ремонту скверу по просп.Свободи передбачено знесення аварійних дерев на території скверу з подальшим висадженням нових.
На цей час вже виконано роботи зі знесення зелених насаджень за вказаною адресою . Провести коригування проекту в частині видалення зелених насаджень не надається можливим.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 278 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Василенко Тетяна Вікторівна

Початок збору підписів:

22 липня 2020 р.

Відповідь дана:

6 серпня 2020 р.