Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 217 громад!

Новое старое

Чому?..Чому жити в старих будинках можна, а гуляти в старих скверах не можна? Чому тротуари до сквера схожі на дороги з середньовіччя? І шлях мами з коляскою в сквер це зона турбулентності або здача екстрімального водіння ..Це данина минулому або нова норма життя невеликих міст в 21 столітті ?... Будь який двір міста міг позаздрити тому асфальту, який нещадно прибирають з скверів і тих, місцях , де кладуть на трамвайних і пішохідних місцях плитку .... Де ця грань між старим добрим і старих поганим ... Чому проблеми не прийнято вирішувати, а прийнято прикрашати? Чому?

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 26 листопада петицію підписали 12 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Крижановская Яна Леонидовна

Дата створення:

5 серпня 2020 р.