Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 217 громад!

КУЛЬТУРА ПОЧИНАЄТЬСЯ З ТУАЛЕТУ!!!

Мешканці Соцміста звертаються до влади міста з проханням зробити хоч один туалет на території зон відпочинку. На даний час на теріторії району не має жодної вбиральні, і це не дивлячись на те, що достатньо багато місць відпочинку. Не добудований парк Соцміста вже став загальним туалетом, всі кущі району кожної хвилини використовуються також в якості вбиральні. На новоствореному майданчику біля ЦНАПу ситуація не краща. Так чому діти на майданчиках, біля яких розташовані гаражі, кущі повинні дихати цим огидним запахом? Таких місць багато, все не перерахувати! Ця проблема вже багаторічна і повинна бути якось вирішена!!!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Ваше електронне звернення щодо облаштування громадських туалетів
в місцях відпочинку району Соцміста, в межах наданих повноважень, опрацьовано департаментом житлово-комунального господарства
та будівництва Кам´янської міської ради.
Інформуємо Вас, що в поточному році відсутнє цільове бюджетне фінансування для вирішення даного питання. Але , звертаючи увагу на постійні звернення мешканців району Соцміста, питання встановлення туалетів та їх утримання буде розглянуто при формуванні бюджету на 2021 рік.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 277 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Шулєшова Ксенія Петрівна

Початок збору підписів:

13 серпня 2020 р.

Відповідь дана:

23 листопада 2020 р.