Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 217 громад!

Відновлення дорожнього покриття по 4 провулку Богуна

Ми, мешканці 4 провулку Богуна,а також прилеглих вулиць.Повідомляемо,що дороги нашого району близько 30 років потребують ремонту і знаходяться в аварійному стані!Тимчасове засипання ям відходами від ремонту інших доріг,результату не дає.Ми ,як і інші жителі міста платимо податки,і також маємо право ходити/їздити по відремонтованим дорогам!Через відсутність ремонту дорога є небезпечною!
Крім того,коли на вул.Січеславський шлях виникають аварійні ситуації,потік автівок(в тому числі і вантажівки) їдуть через 4 провулок Богуна, знищуючи останні нагадування про асфальт.
Ми вже не просимо,ми вимагаємо від міськради, департаменту департаменту ЖКХ згадати про свої обов'язки.І терміново прийняти міри стосовно відновлення дорожнього покриття 4 провулку Богуна і прилеглих вулиць.

Категорія

ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО

Станом на 24 листопада петицію підписали 39 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Сьомочкіна Ганна Олександрівна

Дата створення:

18 серпня 2020 р.