Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 217 громад!

Дорожнє покриття по вул. Братській поруч з пр-т Аношкіна 56-58а

В n-раз прошу відремонтувати частину проїзжої частини по вул. Братській, яка розташована вздовж будинків Аношкіна 56а та 58а, поряд із туб. диспансером. Ремонтують дороги, тротуари, провулки, які ще хоча б якось "дихають", а там де суцільні вибоїни і майже зовсім не лишилося асфальту, то ще 300 років простоїть і по чекає. Я вже зверталася раніше, але не почули й нічого не змінилося, відремонтували пересічну вулицю Миру, метрів 200, вздовж 9-ї лікарні, а ми судячи з усього ще почекаємо.... А на носі вибори))) І коли за весь час тебе ніхто не почув, то й голосувати більше не має бажання....

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 26 листопада петицію підписали 8 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Галінкіна Ольга Олексіївна

Початок збору підписів:

7 вересня 2020 р.

До кінця збору підписів залишилось: