Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 217 громад!

Дитячий майданчик на Аношкіна 56а чи 58а

Вітаю! Прошу звернути Вашу увагу на те, що на подвір'ї будинку по проспекту Аношкіна 58а не існує й ніколи не існувало дитячих майданчиків. Дітям немає де гратися, окрім як просто ходити вулицею((( На сосідньому подвір'ї по проспекту Аношкіна 56а є майданчик часів СРСР, у дуже жахливому стані. На правому березі живуть такі ж самі люди з дітьми, яким необхідно десь розважатися і гуляти на свіжому повітрі. Але варіант лише один - просто тинятися вулицею. Чому лівий берег активно забудовують усілякими майданчиками та іншим, заради дітей, а на правий берег, тим паче центр, усім начхати? Невже ви вважаєте, що голоси виборців правобережжя нічого не варті? І їм не потрібно нічого, а якщо й потрібно, то самі збудують? Авжеж, адже на лівому березі більше потенційних голосів виборців....

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 26 листопада петицію підписали 6 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Галінкіна Ольга Олексіївна

Початок збору підписів:

7 вересня 2020 р.

До кінця збору підписів залишилось: