Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 217 громад!

Тротуар вздовж забору дитячого садка №37 "Веселка" та будинком Перемоги 69, 10 мкрн.

Будь ласка заасфальтуйте, забетонуйте або покладіть брущатку (зробіть тротуар) вздовж забору дитячого садка №37 веселка навпроти будинку за адресою просп. Перемоги 69, 10 мікрорайон.
Дорога, що проходить там має велике навантаження як пішоходами так і транспортом. Велика ймовірність наїзду на пішоходів, що зараз вимушені йти дорогою.
Дякуємо.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 24 листопада петицію підписали 40 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Кізенко Іван Владиславович

Початок збору підписів:

25 вересня 2020 р.

До кінця збору підписів залишилось: