Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 258 громад!

Про роботу сигналів оповіщення повітряної тривоги у м. Кам’янське

Шановний Андрію Леонідовичу!
Звертаємося до Вас з проханням залишити поточне оповіщення мешканців міста Кам’янське Дніпропетровської області під час повітряної тривоги, коли при оголошенні тривоги лунає нетривалий сигнал (3-4 хвилини ), а при закінченні надається три коротких сигнали.
Порядок організації оповіщення населення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій, їх подальшого інформування з метою вжиття заходів безпеки, визначено Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Положення про організацію оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій та зв’язку у сфері цивільного захисту». Відповідно до цього документа: «Для привернення уваги перед доведенням інформації до населення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайної ситуації передається попереджувальний сигнал “Увага всім”, а саме: уривчасте звучання електросирен, часті гудки транспорту, зокрема у запису мережами радіомовлення та через вуличні гучномовні пристрої. Тривалість звучання попереджувального сигналу становить три - п’ять хвилин.»
Водночас постійні звуки сирени викликають відчутні несприятливі дії на органи слуху та негативний вплив на організм людини. Тривале звучання сирени призводить до зниження слуху, головного болю, відчуття важкості і шуму в голові, запаморочення при зміні положення тіла, підвищеної дратівливості, швидкої стомлюваності, зниження працездатності, уваги, порушення ритму сну (сонливість вдень, тривожний сон у нічний час). Можуть спостерігатися неприємні відчуття в області серця у вигляді поколювань, серцебиття.
Також варто відзначить негативний вплив довголунаючої сирени на психічний стан людини. Саме від цього залежить наше здоров’я та ефективність протягом дня. Виснажувати потрібно ворога, а себе – берегти.

Категорія

СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ ТА ОХОРОНА ПРАЦІ

Станом на 27 травня петицію підписали 68 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Логвин Владислав Юрийович

Початок збору підписів:

10 травня 2022 р.

До кінця збору підписів залишилось: