Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 391 громадa!

Демонтаж табличкок з цитатою Леніна та комуністичними символами на пам'ятнику Прометею

У зв'язку з необхідністю виконання закону про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки

Ми, нижчепідписані, з великою прискіпливістю звертаємося до вас з проханням підтримати нашу петицію стосовно демонтажу табличок, присвячених постаті Владимира Леніна та його цитатам, закрити автора на табличці недостатньо. Зазначений крок, відповідно до закону про декомунізацію, визначає необхідність видалення символів тоталітарного режиму з нашого простору.

Ми віримо, що наша країна заслуговує на повну історичну реставрацію, у якій наші міста і села можуть відображати наше сучасне бачення демократичних цінностей та свободи. Демонтаж табличок, присвячених Леніну, буде символом зламання ланцюгів минулого та позначить новий початок для нас як суспільства.

Декомунізація - це не просто зміна символів чи назв вулиць. Це процес, що допомагає нам вирватися зі зламаного кола диктатури та побудувати сильну, прогресивну та європейську державу, якою ми прагнемо стати. Це шанс нашим нащадкам побачити майбутнє без спокус тоталітаризму та насильства.

Демонтаж табличок Леніна не означає відкидання нашої історії, але це крок у напрямку визнання негативних наслідків тоталітарного режиму та побудови єдиної нації, що базується на демократичних цінностях та правах людини.

Ми закликаємо владу нашого міста звернути увагу на наші обурення та підтримати процес демонтажу табличок Леніна. Це необхідний крок у забезпеченні нашої ідентичності, нашої свободи і нашого майбутнього. Давайте разом побудуємо сильну, демократичну та по-справжньому вільну країну.

Наголошуємо, що потрібно демонтувати усі чотири таблички з комуністичними символами, зокрема з радянськими п'ятикутними зірками, серпом та молотом і головну з цитатою Леніна
Додаються посилання з фото табличок:
https://imgur.com/7eeT3ff
https://imgur.com/k6Ofouc
https://imgur.com/XJqaca8
https://imgur.com/MJdC4PN
https://imgur.com/UY1pIg8

Дякуємо вам за вашу підтримку.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Ваша електронна петиція щодо демонтажу табличок з комуністичними символами та цитатами, в межах наданих повноважень опрацьовано департаментом житлово-комунального господарства та будівництва Кам’янської міської ради.
Інформуємо, що на виконання Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» демонтування табличок
з комуністичними символами та цитатами потягне за собою
необхідність повної реконструкції пам’ятника Прометею, а на проведення робіт
з реконструкції необхідно відповідне фінансування, яке станом на теперішній час
не передбачено бюджетом міста.
У зв’язку з вищевикладеним, питання щодо реконструкції пам’ятника Прометею з демонтуванням табличок з комуністичними символами та цитатами буде розглянуто після припинення воєнного стану.
Додаток до рішення

Категорія

ОХОРОНА ПРАВОПОРЯДКУ

Петицію підписали 267 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Петров Павло Олександрович

Початок збору підписів:

30 червня 2023 р.

Відповідь дана:

1 серпня 2023 р.