Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 222 громади!

В Каменском мусор

Жители неоднократно сталкиваются с проблемой переполненных мусорных баков, идешь по улице, прекрасная солнечная погода, но вокруг летают обертки, пакеты, бутылки... Это, что касается вывоза мусора.
Развить культуру "чистоты" у населения! Вплоть до создания отдельных патрулей по городу с возможностью штрафовать нарушителей!!!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Ваша петиція щодо вирішення питання зі сміттям у місті, опрацьована департаментом житлово-комунального господарства та будівництва Кам’янської міської ради.
Інформуємо Вас, що прибирання сміття у місті виконується щоденно, згідно до графіку прибирання.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 252 особи з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Колесов Дмитро Андрійович

Початок збору підписів:

17 січня 2019 р.

Відповідь дана:

19 квітня 2019 р.