Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 210 громад!

Сокращение транспортного пути,переезд через дренажный канал Л/б

Просим найти оптимальный вариант решения и изыскать средства для окончания строительства переезда через дренажный канал (Левый берег)-
с мостового перехода на ул.Харьковскую.

Кроме населения в 80тыс.чел,этой дорогой в т.ч.,пользуется весь коммунтранспорт города, который обслуживает данную территорию.

Необходимо реализовать экономически целесообразное,важное транспортное сообщение для жителей левобережного массива.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Ваша петиція щодо завершення будівництва переїзду через дренажний канал на лівому березі з мостового переходу на вул. Харківську, опрацьована департаментом житлово-комунального господарства та будівництва Кам’янської міської ради.
Повідомляємо, що на замовлення департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Кам’янської міської ради по об’єкту: “Будівництво лівобережного з’їзду з мостового переходу через р. Дніпро на просп. Металургів, м. Кам’янське” було розроблено проектно-кошторисну документацію, пройдено державну будівельну експертизу та отримано позитивний експертний звіт.
Кам’янська міська рада направила звернення до Кабінету Міністрів України щодо виділення коштів з Державного бюджету України на будівництво з’їзду з мостового переходу через р. Дніпро у м. Кам’янське.
За інформацією Дніпропетровської облдержадміністрації фінансування будівництва з’їзду з мостового переходу через р. Дніпро у м. Кам’янське на даний час не вирішено і буде розглянуто при збільшенні видатків з Державного бюджету на фінансове забезпечення автомобільних доріг.
Додаток до рішення

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Петицію підписали 254 особи з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Грань Людмила Володимирівна

Початок збору підписів:

8 лютого 2019 р.

Відповідь дана:

2 квітня 2019 р.