Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 218 громад!

ЖИТЕЛИ ГОРОДА ТРЕБУЮТ ЗАПРЕТИТЬ ОТКРЫТИЕ В ГОРОДЕ ЭКОЛОГИЧЕСКИ ВРЕДНОГО ПРОИЗВОДСТВА ПО СБОРУ, ХРАНЕНИЮ И ПЕРЕРАБОТКЕ ОПАСНЫХ ОТХОДОВ ФИРМОЙ ООО «РОКОБАН»

ЖИТЕЛИ ГОРОДА ТРЕБУЮТ ЗАПРЕТИТЬ ОТКРЫТИЕ В ГОРОДЕ ЭКОЛОГИЧЕСКИ ВРЕДНОГО ПРОИЗВОДСТВА ПО СБОРУ, ХРАНЕНИЮ И ПЕРЕРАБОТКЕ ОПАСНЫХ ОТХОДОВ ФИРМОЙ ООО «РОКОБАН», ГДЕ УЖЕ В ПРОЕКТЕ ПРЕДУСМАТРИВАЕТСЯ ПЛАНОВОЕ ЗАГРЯЗНЕНИЕ АТМОСФЕРЫ. ФАКТИЧЕСКИ ЭТО БУДЕТ СКОТОМОГИЛЬНИК И КРЕМАТОРИЙ, ОБУСТРОЙСТВО КОТОРЫХ РАЗРЕШАЕТСЯ ТОЛЬКО В 1 КМ ОТ НАСЕЛЕННОГО ПУНКТА, А НЕ В ЦЕНТЕ ГОРОДА. ФИРМА ЗАРЕГИСТРИРОВАНА В Г. КИЕВЕ И ТАМ ОНА БУДЕТ ПЛАТИТЬ НАЛОГИ И ТАМ ПУСТЬ ОТКРЫВАЕТ СВОЕ ПРОИЗВОДСТВО.
НА 424 СТРАНИЦАХ ЭКОЛОГИЧЕСКОГО АУДИТА НАПИСАНО, ЧТО ПЛАНОВАЯ ДЕЯТЕЛЬНОСТЬ - ПО МНЕНИЮ АУДИТОРА, НЕ ПРИВЕДЕТ К СВЕРХПЛАНОВОМУ ЗАГРЯЗНЕНИЮ АТМОСФЕРЫ. МНОГИЕ ИЗ НАС РАБОТАЛИ НА ПРЕДПРИЯТИЯХ И ЗНАЮТ – КАК НАРУШАЮТСЯ ТЕХНОЛОГИЧЕСКИЕ ПРОЦЕССЫ И КАК ПО НОЧАМ ЗАГРЯЗНЯЮТ АТМОСФЕРУ. ДАЖЕ ЕСЛИ ПРЕДПОЛОЖИТЬ, ЧТО ЗАГРЯЗНЕНИЕ БУДЕТ ТОЛЬКО ПЛАНОВЫМ, ТО МЫ ПО ЭТОМУ ПЛАНУ ВЫНУЖДЕНЫ БУДЕМ ДЫШАТЬ ЗЛОВОНИЯМИ И БОЛЕТЬ ТОЖЕ ПО ЭТОМУ ПЛАНУ?
НИКТО НЕ ИМЕЕТ ПРАВО НАВЯЗАТЬ НАМ ЭТО ПРОИЗВОДСТВО И ЗА СВОИ ПРАВА МЫ БУДЕМ БОРОТЬСЯ. Г. КАМЕНСКОЕ ИМЕЕТ СТАТУС ГОРОДА ЭКОЛОГИЧЕСКОГО БЕДСТВИЯ И ЕГО ЖИТЕЛИ ИМЕЮТ ПРАВО НА ЧИСТУЮ, НЕ ЗАГРЯЗНЕННУЮ АТМОСФЕРУ СОГЛАСНО КОНСТИТУЦИИ УКРАИНЫ, ГДЕ ПРЕДУСМАТРИВАЕТСЯ УГОЛОВНАЯ ОТВЕТСТВЕННОСТЬ ЗА НАРУШЕНИЕ ПРАВ ЧЕЛОВЕКА.
ЧЛЕН МЕЖДУНАРОДНОГО ОБЩЕСТВА ПРАВ ЧЕЛОВЕКА - ЛЫСОГОР НИНА ИВАНОВНА

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Ваша електронна петиція щодо заборони відкриття у місті шкідливого виробництва по збору, зберіганню та переробці небезпечних відходів Товариством з обмеженою відповідальністю «Рокобан», в межах компетенції розглянуто та опрацьовано департаментом екології та природних ресурсів Кам’янської міської ради.
Повідомляємо, що ТОВ «Рокобан» в порушення п.3 ст.4 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» не надавав для розміщення на дошці оголошень Управління екології та природних ресурсів Кам’янської міської ради повідомлення про проведення планованої діяльності та оголошення про проведення громадських слухань.
Управління екології та природних ресурсів Кам’янської міської ради, керуючись пунктом 38 частини І статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» щодо надання згоди на розміщення на території міста нових об’єктів, у тому числі місць чи об’єктів поводження з відходами, сфера екологічного впливу діяльності яких згідно з діючими нормативами включає відповідну територію, направило на адресу Відділу оцінки впливу на довкілля Міністерства енергетики та захисту довкілля України зауваження до Звіту з оцінки впливу на довкілля ТОВ «Рокобан», код ЄДРПОУ 42747947.
Також, управління екології та природних ресурсів Кам’янської міської ради висловило позицію щодо недопустимості провадження планованої діяльності з небезпечними відходами Товариством з обмеженою відповідальністю «Рокобан», код ЄДРПОУ 42747947 на території м.Кам’янське.
Додаток до рішення

Категорія

ЕКОЛОГІЯ

Петицію підписали 488 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

ЛИСОГОР НІНА ІВАНІВНА

Початок збору підписів:

8 січня 2020 р.

Відповідь дана:

21 січня 2020 р.