Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 228 громад!

Повернення кінотеатру Комсомолець до власності міста

Перетворення завдяки Європейськім грандпартнерам аварійного приміщення кінотеатру Комсолець на сучасний іноваційно технологічний арт ценр розвитку й навчанню прогресивної молоді!.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Ваше звернення з питання повернення кінотеатру «Комсомолець» до власності міста опрацьована департаментом комунальної власності, земельних відносин та реєстрації речових прав на нерухоме майно міської ради в межах наданих повноважень.
Департамент комунальної власності, земельних відносин та реєстрації речових прав на нерухоме майно міської ради відповідно до наданих повноважень здійснює правомочності щодо володіння, користування та розпорядження (передача, відчуження списання тощо) об’єктами комунальної власності міста.
На виконання рішення міської ради від 24.06.2005 №565-19/IV було відчужено шляхом приватизації цілісний майновий комплекс комунального підприємства «Кінотеатр «Комсомолець», який належав територіальній громаді міста Дніпродзержинськ. На теперішній час кінотеатр «Комсомолець» не відноситься до об’єктів комунальної власності міста.
Відповідно до пункту 1 статті 319 Цивільного кодексу України власник володіє, користується, розпоряджається своїм майном на власний розсуд.
Звернень щодо передачі з приватної власності у комунальну власність не надходило.
Додаток до рішення

Категорія

СІМ’Я, МОЛОДЬ, ДІТИ

Петицію підписали 250 осіб з 250 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Зибін Роман Володимирович

Початок збору підписів:

4 лютого 2020 р.

Відповідь дана:

23 квітня 2020 р.