Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 217 громад!

Встановили сміттєві баки на косі на Червоному Камені

Коса на р. Дніпро на Червоному Камені є популярним місцем відпочинку жителів як прилеглих жилмасивів, так і всього міста. Проте, проводячи час "на природі", люди часто залишають сміття, бо в цьому дуже залюдненому на вихідних місці є лише один на 2,5 кілометри сміттєвий бак, і той належить кафе.

Пропонуємо встановити три сміттєвих баки з обслуговуваням за муніціпальні кошти: перший - біля шлагбауму при в'їзді на косу, другий - біля моста через канал, третій - наприкінці коси, куди веде ґрунтова дорога. Саме там скупчується найбільша кількість сміття.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 28 листопада петицію підписали 196 осіб з 3000 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Брильова Ольга Олександрівна

Дата створення:

6 травня 2019 р.