Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 215 громад!

Камери нагляду за дорожнім рухом на Калиновій

У зв'язку з дуже частим порушенням правил дорожнього руху водіями, а саме:
- проїзд на червоний сигнал світлофора;
- виїзд на смугу зустрічного руху
на регульованому пішоходномоу переході по вул. Калиновій між перехрестями з вулицями Янтарна та Академіка Образцова, що становить загрозу життю та здоров'ю пішоходів - прошу
- встановити на цьому місці камери автоматичної фіксації порушень ПДД.
- налаштувати режим роботи світлофора на цьому перехресті та збільшити час зеленого сигналу для пішоходів до 35 секунд (зараз 23 секунди) щоб забезпечити безпечний перехід дороги для осіб похилого віку, осіб з обмеженими можливостями та осіб з дітьми.

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 2 жовтня петицію підписали 44 особи з 3000 необхідних.

Переглянути список

Автор:

САВЕЛЬЄВ КОСТЯНТИН ЛЕОНІДОВИЧ

Дата створення:

12 червня 2019 р.