Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 204 громади!

Озеленення центральної вулиці Шмідта у м. Дніпро

Дніпро - зелене місто! Проте через великі темпи забудови та пов’язану з цим вирубку, комунальними службами міста, реліктових дерев наведена ситуація не сприяє комфорту мешканців та зовнішньому вигляду міста.
На теперішній час понад 8 років після реконструкції вул. Шмідта у м. Дніпро, вказана вулиця позбавлена дерев, що в свою чергу не сприяє нормалізації екологічної ситуації у місті.
Так, поруч з парковою зоною тебе зустрічає не гарне європейське місто, а постапокаліптичні пейзажі з бетону та скла.
Крім того, загально відома залежність середньої температури в місті від кількості зелених насаджень. Чим менше зелені тим вища температура.
Для покращення вражень гостей від міста та поліпшення комфорту його жителів, пропоную:
висадити дерева вздовж вулиці Шмідта (між пр. Д.Яворницького та пр. Пушкіна) та прилягаючих вулицях.
Зробіть Дніпро кращим!

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 31 травня петицію підписали 102 особи з 1000 необхідних.

Переглянути список

Автор:

ЗАКОПАЄВ ПАВЛО ПАВЛОВИЧ

Дата створення:

22 серпня 2019 р.