Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 217 громад!

Вимагаємо зберегти маршрут 134!

Маршрут 134 - студентський, ним дістаються на навчання всі студенти міста, які мешкають на ж/м. Придніпровськ, а також їхні викладачі. Альтернативи маршруту не існує: з Придніпровська неможливо доїхати до пр. Гагаріна, де розташована більшість університетів, без пересадок.

Студентам неприйнятно платити за два маршрути (а декому й за три, хто їде з Чаплів або Любимівки).

Після того, як було скасовано 135 маршрут, а до цього 133 маршрут, з мікрорайону виїхати вранці стало неможливо, оскільки залишився лише 18 маршрут, що не розрахований на такий пасажиропотік.
Тролейбуса на жилмасів також ще не запустили.
35 автобус також не вирішує проблеми, тому що частина навчальних корпусів знаходиться на ж/м Перемога, куди цей маршрут не ходить. І до того ж на Гагаріна зараз неможливо доїхати з центра трамваєм або тролейбусом з причини аварії на пр. Гагаріна.

Теперішня "збитковість" 134 маршруту викликана тим, що в нього не існує чіткого графіку, люди не чекають на цю маршрутку та їдуть іншим транспортом, а машини не в час пік ідуть пусті. Але 134 маршрут нашому мікрорайону вкрай необхідний.

Просимо зберегти 134 маршрут, додати на нього більше машин та визначити чіткий розклад руху. Тоді він буде користуватися попитом не тільки серед мешканців Придніпровська, а також і серед жителів ж/м Перемога. Або продлити 19 маршрут до ж/м Придніпровськ.

Всі жителі міста мають рівні права, не залежно від місця їхнього проживання. Тому вимагаємо забезпечення комфортних умов пересування жителів ж/м Придніпровськ в напрямку пр. Гагаріна.


Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 1 грудня петицію підписали 782 особи з 3000 необхідних.

Переглянути список

Автор:

ФЕДОРОВА НАТАЛЯ ЄВГЕНІВНА

Дата створення:

26 листопада 2019 р.