Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 215 громад!

Світлофор на перехресті проїзд Олександра Гальченко та вулиці Персової

Кожного дня крізь це перехрестя проїзжають тисячі автомобілів.Це дуже скалдне перехрестя, адже потік машин в чотири смуги які несуться на скаженій швидкості, і кожний автомобіліст може опинитися в сетуації яка сталася 30.11.19 (посилання надається). Отже я пропоную поставити на прехресті: "проїзд Олександра Гальченко" та "вулиці Персової" світлофор для регулювання дорожнього руху.
https://nashemisto.dp.ua/2019/11/30/tri-jekipazha-skoroj-policija-i-spasateli-v-dnepre-strashnoe-dtp-v-rajone-12-kvartala-foto/?utm_source=telegram&utm_medium=social&utm_campaign=tda&utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=promo&utm_content=td&utm_term=tri-jekipazha-skoroj&fbclid=IwAR2ASB6tNt2aO-5VazLnKlPXGNu024rS_XikKOV13m9_tzlP_hIl7-I2cbU

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 1 жовтня петицію підписали 89 осіб з 3000 необхідних.

Переглянути список

Автор:

БУРЯ СВІТЛАНА ДМИТРІВНА

Дата створення:

1 грудня 2019 р.