Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 213 громад!

ПРО ПРИПИНЕННЯ ЮРИДИЧНОЇ ОСОБИ - КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА "КУЛЬТУРНО-СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС "ШИННИК" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

До Вас звертаються батьки вихованців творчих колективів, які працюють на базі КП «КСК «Шинник» Дніпровської міської ради м.Дніпро.
9 січня 2020 року на сайті міської ради було виставлено проект рішення міськради щодо припинення діяльності комунального підприємства «Культурно-спортивний комплекс «Шинник» Дніпровської міської ради.
В стінах Шинника навчаються, розвиваються фізично та естетично понад 500 дітей віком від 5 до 16 років. Вони займаються в таких колективах, як Народний театр сучасної хореографії «Алегро» (36 років творчої діяльності), Народний ансамбль танцю «Ровесник» (43 роки творчої діяльності), танцювально-спортивний клуб «Гавана» (10 років творчої діяльності), Зразкова шоу-студія «Маестро» (25 років творчої діяльності), Народний ансамбль бального танцю «Грація» (47 років творчої діяльності). Всі вони є переможцями не тільки міських, обласних, але й Міжнародних фестивалів та конкурсів. Тобто своєю майстерністю та щоденною працею діти та керівники відстоюють честь міста Дніпра та Дніпропетровської області на рівні України та Європи. А, як відомо, Дніпро – культурна столиця нашої держави.
В стінах Шинника постійно проводяться як соціальні концерти, так і платні заходи. Ми, батьки, також вносимо щомісячну плату за навчання наших дітей.
Якщо КСК «Шинник» буде ліквідовано, то скажіть, будь ласка, що буде з нашими колективами, їх керівниками та нашими дітьми? Вони, згідно рішення депутатів нашої міської ради, будуть викинуті на вулицю? Ми не бачимо альтернативи на сьогодні! Тому що КСК «Шинник» на сьогодні є єдиним та унікальним культурним центром таких мікрорайонів, як 12 квартал, Тополя, 2 квартал, сіл та селищ - Мирне, Краснопілля, Сурсько-Литовське, Зелений Гай та Новоолександрівка.
Ми, батьки і наші діти, категорично заявляємо, що ми проти ліквідації КП «КСК «Шинник» ДМР!
Вимагаємо припинити свавілля і знищення тих небагатьох об'єктів культури, які продовжують, не дивлячись ні на що, вкладати свої сили і вміння в розвиток здорової, культурної та освіченої нації.
Просимо створити умови для подальшого розвитку творчих колективів. Звертаємось з вимогою зупинити ліквідацію КСК "Шинник" та відмінити проект рішення міської ради "Про припинення юридичної особи - Комунального підприємства культурно-спортивний комплекс "Шинник" Дніпровської міської ради шляхом ліквідації"
Діти – це майбутнє нашої держави. Давайте разом зробимо це майбутнє культурним, високо освіченим та вільним!!!

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Електронну петицію про припинення юридичної особи – Комунального підприємства «Культурно-спортивний комплекс «Шинник» Дніпровської міської ради розглянуто на засіданні 53 чергової сесії Дніпровської міської ради 22.01.2020.
Вимоги автора електронної петиції взято до відома.
Додаток до рішення

Категорія

ІНШІ

Петицію підписали 1049 осіб з 3000 необхідних.

Переглянути список

Автор:

ШУЛІМЕНКО ЄВГЕНІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ

Початок збору підписів:

17 січня 2020 р.

Відповідь дана:

22 січня 2020 р.