Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 259 громад!

Створення тротуару по вул. Передова - життєва необхідність для безпечного пересування її мешканців.

Ініціативна група жителів вул. Передова, Водопровідна, Арктична, Тайгова, Гуртова, Казахстнська, Мінусінська та інші, звертається до Вас з проханням посприяти у вирішенні питання щодо створення тротуару з обох сторін дороги по вул. Передова від будинку №340 до будинку №606.
У більшості своїй по вул. Передова пішохідну частину дороги не передбачено взагалі, що становить небезпеку для життя та здоров`я людей, які мешкають у цьому районі. Діти та матері з дитячими візочками кожного дня змушені проходити по проїзній частині, оскільки частина дороги яка не є проїзжою частиною не придатна для пересування по ній. Тому ця ділянка знаходиться у неприйнятному стані для руху пішохідів.
На даній ділянці знаходиться Спеціалізована школа №115, до якої щодня вздовж вул. Передова ходить близько 700 учнів. На цій території є лише один невеличкий дитячий майданчик, який знаходиться на території цієї ж школи, куди матері з візочками вимушені ходити по проїзжій частині дороги. Також на цій ділянці є супермаркет АТБ, пошта та інші структури, якими щодня користуються мешканці цього району. Тому тротуар є життєво необхідним для безпечного пересування вулицею.
Висловлюємо прохання до підписання цієї петиції, яка може посприяти створенню тротуару на даній ділянці вул. Передова та забезпечити безпечне пересування мешканців району, зокрема дітей та матерів з візочками.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 28 вересня петицію підписали 125 осіб з 3000 необхідних.

Переглянути список

Автор:

ФЕДОРЕНКО ТЕТЯНА СЕРГІЇВНА

Дата створення:

4 червня 2020 р.