Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 216 громад!

Відновлення роботи маршрутного таксі № 107

На сьогоднішній день на ж/м Тополя немає жодного маршрутного таксі, яким люди мали б змогу доїхати до лівого берегу і в обратному напрямку.
На вул. Космічну, де розташовані 4-ри медичних заклади через ж/м Тополя - 2,3 ходить лише одне мт, яке є прохідним і з наявністю сидячих місць його можна чекати більше години.
Відновіть роботу мт № 107, дайте водіям можливість заробляти, а людям добиратися на роботу та в медичні заклади.

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 29 жовтня петицію підписали 602 особи з 3000 необхідних.

Переглянути список

Автор:

ЯРОШЕНКО ОЛЬГА СВЯТОСЛАВІВНА

Дата створення:

18 червня 2020 р.