Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 217 громад!

Відновлення маршруту №105 ЦРЛ-пл.Успенська

Відновіть роботу маршруту №105, так як не має жодного альтернативного маршруту, для мешканців вул. Воронезької і прилеглих вулиць, та ж.м.Калинівський-6 (Клочко-6).

Маршрут 88 має кінцеву зупинку на СШ 63 і, таким чином не може бути альтернативою.

Відновіть роботу маршрута 105 для зручності пасажирів, щоб була можливість менше часу витрачати на дорогу.

Категорія

ТРАНСПОРТ ТА ДОРОГИ

Станом на 24 листопада петицію підписали 91 особа з 3000 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Дьомін Дмитро Геннадійович

Дата створення:

2 липня 2020 р.