Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 215 громад!

Благоустрій від вул.Березинської,30 до вул. Донецьке шосе, 148

Потребує негайного ремонту дорога, також облаштування тротуарів та відновлення системи стоку зливових вод, створення системи електричного освітлення дороги (вздовж 63й школи і трьох наступних занедбаних садочків). Це питання потребує негайного та невідкладного вирішення, оскільки впродовж останніх 30ти років ця територія ніяким чином не ремонтувалася і кожен осінньо-зимовий період тільки руйнується все більше, просідає грунт, підтоплюються будинки, розмивається дорога.
К, вимагаємо нарешті знести занедбані садки, розчистити територію від сміття і просто облаштувати зелений сквер з алеями, освітленням і лавками як місце для тихого відпочинку літніх людей і мам з немовлятами в колясках.
На районі, який фактично знаходиться на Донецькій трасі і дихає вихлопними газами катастрофічно не вистачає зелених насаджень, а саме хвойних, для очищення повітря і запобігання бронхо-легеневих захворювань! Замість цього, дерева нещадно і безконтрольно вирубуються, як було зроблено для облаштування приватної автостоянки по вул. Дон.шоссе, 148, як ніби нам мало і без того вихлопних газів перед будинками! У той час, як уздовж Донецького шосе величезні занедбані території біля гаражів до самої ЦРЛ прекрасно підходять для того, щоб перенести туди стоянки машин, яким абсолютно не місце в спальному районі.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 20 жовтня петицію підписали 91 особа з 3000 необхідних.

Переглянути список

Автор:

ЛІНСЬКА НАДІЯ АНДРІЇВНА

Початок збору підписів:

13 серпня 2020 р.

До кінця збору підписів залишилось: