Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 218 громад!

Ремонт каналізаційної системи в підвалі, Самарський район, вул. Семафорная, д. 40.

Наш будинок 1985 року він досить молодий, АЛЕ не перший рік У НАС ІСНУЕ НЕБЕЗПЕЧНА ТЕХНІЧНА ПРОБЛЕМА, а саме, СТАН КАНАЛІЗАЦІЙНИХ ТРУБ НЕ ПРИДАТНИЙ, всі стоки залишаються в підвалі будинку, тим самим підмивають та руйнують його фундамент, що може залишити нас в майбутньому без житла! Також постійне накопичення стоків у підвалі шкідливо впливає на санітарні норми житла та здоров'я мешканців будинку. Грибок та запахи каналізаційних стоків стали постійною нашою проблемою.

Ми мешканці ж/м Північний, що проживають за адресою: вул. Семафорная 40, ПРОСИМО МІСЦЕВУ ВЛАДУ, нам ДОПОМОГТИ В РЕМОНТІ КАНАЛІЗАЦІЙНИХ СИСТЕМ! Збережить наше житло та здоров'я наших дітей!


Категорія

ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНЕ ГОСПОДАРСТВО

Станом на 26 січня петицію підписали 143 особи з 3000 необхідних.

Переглянути список

Автор:

ТРУХИМ БОГДАН ІВАНОВИЧ

Дата створення:

16 серпня 2020 р.