Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 259 громад!

Аварійний стан тротуарів і вікон дитячого садка №198, м. Дніпро пр. Металургів 43а

Дитячий садок №198 м. Дніпро, пр. Металургів 43а. Стан пішохідних тротуарів в аварійному стані. В дитячому садку не всі вікна замінені на металопластикові, є старі вікна які забиті полієтиленом і потребують заміни. Дитячі ігрові майданчики в жахливому стані, з облущеною фарбою.

Категорія

ОСВІТА

Станом на 28 вересня петицію підписали 91 особа з 3000 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Ковальчук Надія Віталіївна

Дата створення:

19 серпня 2020 р.