Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 266 громад!

Відновлення підземного пішохідного переходу під Донецьким шосе (навпроти будинку 121).

У місті Дніпрі під Донецьким шосе навпроти будинку 121, в районі зупинки трамваїв маршруту №18 та №19 "Проспект Миру" розташований підземний перехід, збудований більше 20 років тому. Перехід на сьогодні є частково не придатним для цільового використання та небезпечним для пішоходів у нічний час.
Щоденно на зазначеній ділянці інтенсивний рух транспорту та великий потік пішоходів, які йдуть, як на зупинку трамваїв через Донецьке шосе, так і просто переходять дорогу саме у цьому місці, з них велика кількість маленьких дітей, яких ведуть у дитячий садок та школярів.
У зв'язку з цим, виникає постійна загроза здоров'ю та життю мешканців району. Остання жертва 27 серпня 2020 року, якщо є сумнів у потребі ремонту переходу передивіться відео: https://dnipro.znaj.ua/333417-u-dnipri-shumaher-na-bmw-znis-starenku-z-pishohidnogo-perehodu-tilo-i-krosivki-rozletilisya-po-vsiy-dorozi
Просимо повністю відновити функціонування цього підземного переходу, забезпечити його якісним освітленням. Зробити спуск для дитячих візків та інвалідів. Закріпити за переходом прибиральника. Оформити вхід над переходом та зробити двері. Також зробити огородженням дороги!!!!

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 5 грудня петицію підписали 223 особи з 3000 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Кудрявець Альона Михайлівна

Дата створення:

5 вересня 2020 р.