Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 227 громад!

Облаштування місць під контейнери і баки для збору сміття і побутових відходів.

Актуальною є проблема з розташування контейнерів і баків для збору сміття в усіх без вийнятку районах міста Дніпро, зокрема в АНД районі. Баки розташовані будь де: напроти входу до приватного будинку тощо, і без дотримання екологічних норм. Вимагєм розташувати облаштовані належним чином, тобто огорожені забетоновані майданчики для запобігання мегруванню баків і безпосередньо сміття від вітру та бомжів, місця з дотриманням відповідних санітарних норм та здорового глузду.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 16 квітня петицію підписали 17 осіб з 3000 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Шейко Руслан Сергеевич

Початок збору підписів:

6 квітня 2021 р.

До кінця збору підписів залишилось: