Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 512 громад!

Безкоштовна імунотерапія для онкохворих.

Прошу створити фонд міста з якого буде закуповуватися імунотерапія для онкохворих. В місті Київ та інших, вже купують препарати імунотерапії для хворих онкологією. Прошу захисту, та право на безкоштовне лікування, за європейськими протаколами онкохворих міста Дніпро.

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Безкоштовна імунотерапія для онкохворих" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За результатами розгляду заступник міського голови, директор департаменту охорони здоров'я населення Дніпровської міської ради повідомляє таке.

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 17.08.1998 № 1303 «Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань» (зі змінами) онкологічні хворі мають право на пільговий відпуск лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань. У цьому випадку забезпечення пільгового амбулаторного лікування здійснюється за кошти міського бюджету в межах виділених асигнувань центрам первинної медико-санітарної допомоги.

Під час проходження стаціонарного лікування в умовах спеціалізованих відділень закладів охорони здоровя за Програмою медичних гарантій пацієнти отримують безкоштовне забезпечення лікарськими засобами, що входять до Національного переліку в межах тарифу, який фінансується Національною службою здоров'я України.

Категорія

ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я

Станом на 17 липня петицію підписали 19 осіб з 3000 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Міронов Артем Станіславович

Дата створення:

3 лютого 2022 р.