Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 309 громад!

Заборона куріння на балконах (лоджіях) багатоквартирних житлових будинків

Згідно закону України "Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення", не заборонено вживання тютюнових виробів на балконах (лоджіях) багатоквартирних житлових будинків.
І хоча балкон (лоджія) - це власність власника квартири, в багатоквартирному житловому будинку балкон (лоджія), через вулицю має єднання з іншими квартирами.
Через це тютюновий дим вільно надходить в сусідні квартири та вкрай негативно впливає на здоров'я мешканців інших квартир, де проживають діти, вагітні жінки та особи з алергічною реакцією на тютюновий дим.
Коли сусіди знизу або збоку вживають тютюнові вироби на своєму балконі (лоджії), в квартирі зверху або поряд неможливо перебувати! І не тільки влітку. Ця проблема для багатьох посилюється алергічною реакцією на тютюновий дим.
Вторинний тютюновий дим серед дорослих людей викликає серйозні серцево-судинні та респіраторні захворювання, включаючи ішемічну хворобу серця і рак легенів. Серед дітей грудного віку він провокує раптову смерть. У вагітних жінок він призводить до народження дітей з низькою масою тіла та з різноманітними хворобами.

На підставі викладеного пропоную заборонити вживання тютюнових виробів на балконах (лоджіях) багатоквартирних житлових будинків нашого міста.
За порушення цієї вимоги накладати штраф відповідно до вищезазначеного закону України.

Категорія

ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я

Станом на 1 жовтня петицію підписали 129 осіб з 3000 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Федорів Віталій Вікторович

Дата створення:

17 липня 2022 р.