Оберіть вашу громаду

Created with Sketch. Скасувати
+ ще 391 громадa!

Назвати одну з вулиць Дніпра на честь активіста та Героя Максима Семенова

Хто такий Максим Семенов?

Дніпрянин, активіст та Герой. Він започаткував, а потім і очолив у Дніпрі Асоціацію екстремальних видів спорту та Асоціацію велосипедистів.

Якими заходами займався Максим Семенов? (це ще не всі)

Всеукраїнська зустріч хайлайнерів «Dnipro Highline Meeting 2019», «Big Waterjump Contest DAES», «UCRAZYANS» Фестиваль соціальних ініціатив 2018, Кубок «Каравану» з вуличних танців, Кубок «Каравану» зі скейт-кросу, Національний рекорд України з хайлайну, Фестивалі спортивного туризму, «Велодень», «Dnepr Extreme Open», «Dnepr Rover Fest», «День Невесомости», «World Youth Day 2015», Фінал Кубка України з міні-даунхілу, Орільська «Еко-естафета», Уроки екстремального спорту для вихованців дитячих будинків, Проєкт «Велошкола».

Також чоловік брав участь у проєктування та будівництві першого громадського скейт-парку у Дніпрі, першого памп-треку, першого паркур-майданчику зі скеледромом. А також був серед ініціаторів та членів робочої групи з розроблення проєкту програми розвитку велосипедної інфраструктури Дніпра на 2016-2022 роки.

Максим Семенов загинув у травні 2022 року. Він пішов боронити нас у 25-ту окрему повітрянодесантну Січеславську бригаду. Перебуваючи на передовій Донецького напрямку, дніпрянин поліг через розірвану міну.

Ми маємо віддати шану Героєві, який у Дніпрі стояв за здорове життя та розвиток спорту, а на передовій – за наші життя та волю.

Більше про життя Героя можна почитати тут:
https://kustdnipro.com/maksym-semenov/

ВІДПОВІДЬ НА ЕЛЕКТРОННУ ПЕТИЦІЮ

Петиція "Назвати одну з вулиць Дніпра на честь активіста та Героя Максима Семенова" не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, тому вона розглянута як звернення громадян відповідно до статті 23-1 Закону України "Про звернення громадян".

За результатами розгляду Дніпровський міський голова повідомляє таке.

Відповідно до протоколу засідання міської комісії щодо присвоєння найменувань (перейменування) вулицям, провулкам, проспектам, площам, паркам, скверам, мостам та іншим об’єктам, розташованим на території міста Дніпра, від 07.11.2022 № 5, на підставі звернень мешканців вулиці Квітки Цісик в Індустріальному районі та мешканців Індустріального і Амур-Нижньодніпровського районів, згідно з рішенням міської ради від 16.11.2022 № 47/29 «Про перейменування топонімів міста Дніпра» сквер Євгена Клочка в Амур-Нижньодніпровському районі було перейменовано на сквер Максима Семенова.

Категорія

БЛАГОУСТРІЙ МІСТА ТА БУДІВНИЦТВО

Станом на 24 червня петицію підписали 359 осіб з 3000 необхідних.

Переглянути список

Автор:

Куліді Наталя Андріївна

Дата створення:

1 жовтня 2022 р.